ORBIS - Круглі промислові світильники

Світильник серії ORBIS - це захищений та надійний освітлювальний прилад, який може використовуватися для освітлення складських, виробничих, технічних, сільськогосподарських приміщень, а також для вуличного освітлення та джерела заливаючого світла для фасадів.
Він може застосовуватися в приміщеннях з високими стелями та агресивними факторами виробництва (вібрація, високі або низькі температури, запилення, висока вологість, присутність хімічно агресивних речовин та ін.)
Світильники даної серії відрізняються високим рівнем захищеності, енергоефективності та надійності.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
ORBIS - Круглі промислові світильники
ORBIS - Круглі промислові світильники

У цій категорії ще немає товарів, але вони незабаром з'являться.

Світильник номер один для виробничих приміщень з високими стелями.

Потужний прожектор ORBIS чудово справляється із завданням освітлення в непростих умовах: не перегрівається, не боїться пилу та забруднень, підвищеної вологості, перепадів температур.

Область застосування світильників серії ORBIS

Прекрасно зарекомендував себе всередині виробничих об'єктів та в умовах вулиці. Освітлює цехи і складські приміщення, відкриті склади під навісами, промислові території, спортивні зали та спортивні майданчики просто неба.

Особливості світильника серії ORBIS

ORBIS – світильник, який переносить значні експлуатаційні навантаження, підтримуючи при цьому необхідний рівень освітлення у робочій зоні з висотою стелі до 15 м. Експлуатація без технічних перерв у роботі забезпечується застосуванням електронних компонентів високої якості, корпусом спеціальної конструкції з безліччю граней-охолоджувачів та зовнішнім розміщенням герметичного блоку живлення. Потужний світильник у зносостійкому корпусі білого кольору (можна вибрати інший колір за бажанням замовника) діаметром з60 або 400мм та висотою 247 мм.
Рівень пило- та вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам: прилад непроникний для пилу та повністю захищений від струменів води.

Матеріал корпусу світильників серії ORBIS

Корпус ORBIS виготовлений з литого алюмінію, розсіювач – з кварцового скла (між ними проходить гумова прокладка для повної герметизації освітлювального приладу). Сталевий короб захищає блок живлення від механічного пошкодження.

Кріплення світильників серії ORBIS

Світильник монтується на підвіс за допомогою рим-болту. Може бути укомплектований П-подібною скобою для встановлення на стіни/стелі. Обладнаний сучасним технологічним блоком живлення компанії MeanWell, одним із лідерів галузі.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник оснащений світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на ORBIS. Всі 5 років світильник без втрати світлового потоку забезпечує рівне, комфортне для очей світло. У базовому варіанті індекс кольоропередачі світильника – CRI>80.
За бажанням клієнта світильник може бути оснащений світлодіодами Hongli або Samsung з коефіцієнтом передачи кольору CRI>90 і CRI>95. Опційно світильник комплектується модулями керування: 1-10V або ШІМ. Це дозволяє керувати світловим потоком, економити електроенергію і, як наслідок, продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії ORBIS

Варіанти колірної температури в базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денному освітленню (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність світильника. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.