Архітектурне та фасадне освітлення

Архітектурне та фасадне освітлення

Архітектурне освітлення, підсвітка будівель і споруд, – безумовний тренд у створенні візуального іміджу сучасного міста. Якщо раніше така підсвітка мала суто функціональне призначення: висвітлювати об'єкт у темний час доби, то зараз вона найчастіше виконує естетичний запит і є втіленням дизайнерської ідеї.

Саме світлодизайнерські рішення створюють оригінальний образ міст. Завдяки підсвітці пам'яток, визначних будівель, пам'ятників, фонтанів, паркових зон з'являється унікальний малюнок місця.

  • ORBIS - світильник номер один для виробничих приміщень з високими стелями.
    Потужний прожектор ORBIS чудово справляється із завданням освітлення в непростих умовах: не перегрівається, не боїться пилу та забруднень, підвищеної вологості, перепадів температур.
  • Архітектурна підсвітка формує особливу атмосферу нічного міста: затишну і казкову. PROMLINE-F світильник, який створює цю магію!
    PROMLINE-F активно використовують в освітленні фасадів, акцентному підсвічуванні балконів, еркерів, арочних отворів і інших архітектурних елементів. З його допомогою можна вигідно підкреслити і переваги будівлі в цілому.
  • Респектабельний S-LINE – король архітектурного підсвічування. Він виходить на сцену, коли необхідно не просто розставити світлові акценти, але і підібрати для цього естетичні освітлювальні прилади. Імпозантний і функціональний світильник допоможе виділити будівлю або архітектурну споруду, показати його в максимально вигідному світлі.
  • W-LINE - це ідеальний фасадний світильник типу wallwasher для акцентного освітлення та заливання стін світлом. Створюйте контурне освітлення з динамічними, градієнтними композиціями.

Архітектурное освітлення від SVL

У підсвічуванні будівель виділяють заливне та акцентне освітлення, спрямоване на те, щоб підкреслити певні архітектурні елементи. Світлодизайнери сміливо поєднують обидва типи освітлення, експериментують з колірною температурою, інтенсивністю та спрямованістю світла, внаслідок чого архітектурне підсвічування з галузі інженерної переміщається у сферу справжнього мистецтва.

Світильники SVL мають технічні можливості для реалізації подібних завдань і достатній набір характеристик, який дозволяє експлуатувати їх за будь-якої погоди та температури, в умовах пилового забруднення повітря, дощу та снігу. Додатковий плюс – енергозберігаючі архітектурні світильники не завдають шкоди міському бюджету.