Трикутні  світильники

Трикутні світильники

Трикутні світлодіодні світильники призначені для створення якісного рівномірного освітлення у житлових та комерційних приміщеннях, а також є стильним доповненням до будь-якого сучасного інтер'єру. Цікава форма світильника у поєднанні з високою потужністю дозволяє застосувати його для великих приміщень із високими стелями, таких як торгові центри, офіси, великі магазини.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
  • Світильник Triangle-R - це світильник, в дизайні якого закладена здатність гармонізувати атмосферу і згладжувати кути. Triangle-R додає м'якості, домашнього затишку будь-якому простору.
    Він ідеально впишеться в приміщення, мета яких – позбавитися стереотипної офісної одноманітності.
  • Ефектна строга геометрія дозволяє використовувати Triangle як для загального освітлення, так і для декоративного підсвічування. Додаткова перевага – можливість доопрацювання функціоналу світильника за задумом клієнта.

Трикутні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, спроектовані спеціально для освітлення житлових та робочих зон у приміщеннях із постійною присутністю людей. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.