ARMLINE - Прямокутні світильники

Світильники ARMLINE – це прямокутні LED світильники із висотою бічних стінок 40 мм. Вони призначені для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Прямокутний світлодіодний світильник ARMLINE виступить універсальним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Рівномірне м'яке світло і акуратні контури світильника зумовлюють його застосування головним чином в офісному освітленні.
Світильник ARMLINE доступний у двох версіях: врізний та підвісний/накладний.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
ARMLINE - Прямокутні світильники
Підбір параметрів

Светильники (4 товари)

Ціна

5340 грн - 19140 грн

Потужність, Вт

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Тип захисту

ARMLINE - Прямокутні світильники

Сучасна стильна версія класичного світильника-квадрату

ARMLINE – модний і, що дуже важливо, легкий універсальний світильник, який вбудується в будь-який проект освітлення і прикрасить будь-яке громадське приміщення.

Область застосування світильників серії ARMLINE

ARMLINE використовується для освітлення робочих місць в офісах, класних кімнатах, аудиторіях, конференц-залах. Має відмінні результати в освітленні магазинів одягу та косметики, залах кафе та ресторанів. Дизайн світильника дозволяє застосовувати його в приватних інтер'єрах для освітлення віталень, спалень, кабінетів, їдалень.

Особливості світильників серії ARMLINE

ARMLINE – панельний світильник у вигляді квадрата або прямокутника. Популярна модель має типові розміри 300 на 300 мм або 600 на 600 мм для світильника квадратної форми і 300 на 1200 мм або 600 на 1200 мм для прямокутної.

Матеріал корпусу світильників серії ARMLINE

Квадратний або прямокутний периметр виготовлений із алюмінію, задня площина – із сталевого листа. Базові моделі пофарбовані в чорний або білий матовий. Поверхня корпусу стандартної модифікації – текстурна чи матова. Замовник може вибрати будь-який колір із каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Колір кабелю: чорний, білий, прозорий.
Фронтальна площина світильника (розсіювач світла) виконана з оптичного полікарбонату, що не мутніє і не жовтіє в процесі експлуатації.

Кріплення світильників серії ARMLINE

Кабель підключається за допомогою накладної або врізної розетки або безрозетковим способом. У стандартній комплектації світильник кріпиться на підвіс довжиною 1,5 м, 3 або 5 м (розмір троса може змінюватись залежно від потреби клієнта). Також можливий монтаж світильника безпосередньо до стелі: для цього передбачено додаткове кріплення на кутовий кронштейн.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на ARMLINE. Всі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опційно світильник комплектується модулем димірування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри ARMLINE

Варіанти колірної температури в базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денному освітленню (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність ARMLINE. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, на запит клієнта.