Світлодіодна стрічка

Підбір параметрів

Фільтр

Ціна

30 грн - 765 грн

Напруга живлення, V

Світловий потік, Lm

0 - 2850
Світлодіодна стрічка

Rishang - це китайська фабрика, яка належить американській корпорації Mason

Фабрика заснована в 2007 році, має 200 патентів на виробництво. Світлодіодна стрічка сертифікована по стандартам CE, RoHS, та поставляється у багато країн світу - Сполучені Штати Америки, Європейський союз і групою компаній SVL до України.

Rishang має 3 серії. Найпростіша - це серія RN, яка може задовольнити базові потреби в підсвітках будь-яких поверхонь. Ця серія представлена тільки стрічками на 60 та 120 діодів, з ефективністю біля 100 люменів на ват. Наступна серія - RV. Вона була розроблена, щоб відповідати різноманітним стандартам ефективності. Ця серія (RV) в своїй лінійці має стрічки 110, 135, 160 та 210 люменів на ватт, тобто E, D, C та B класи енергоефективності. Сама якісна серія - RD. Ця серія представлена багатьма стрічками від 60 до 700 діодів на метр, бін діодів підбирається дуже ретельно, щоб точно відповідати заявленій температурі. Якісна підложка цих стрічок не дає падіння напруги на довжині.
Якщо взяти як приклад маркування - RD08C8TC-A, то:

  • RD - перші літери означають серію,
  • 08 - інформація про ступінь захисту або заводське маркування
  • С8 - означає кількість діодів. в даному випадку - 128
  • T - означає корпус діода
  • С - напругу стрічки. в даному випадку 24В
Придбання стрічки Rishang гарантує Вам відмінний досвід користування якісним продуктом, який буде радувати Вас протягом всього свого терміну роботи. Стрічки з високим CRI, високоефективні стрічки за стандартом ErP, потужні та яскраві стрічки - це світлодіодні стрічки Rishang і все це найсучасніші інновації у сфері світлодіодного світу у Вашому домі вже сьогодні.