LINEA-R - Лінійні вузьконаправлені підвесні світильники

Підвісний світлодіодний рефлекторний світильник LINEA-R – це преміальна модель світильника. Його елегантний та лаконічний дизайн підходить для будь-якого інтер'єру. Завдяки вузькому фокусуванню світлового пучка досягається акцентне висвітлення необхідних зон.
Кожен світлодіодний модуль Linea-R має власний відбивач світла (рефлектор), що забезпечує спрямований світловий потік (кут розкриття від 15 до 45 градусів), створює локальну яскраво освітлену зону без плям.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
LINEA-R - Лінійні вузьконаправлені підвесні світильники
Підбір параметрів

Светильники (4 товари)

LINEA-R - Лінійні вузьконаправлені підвесні світильники

Linea-R – кращий вибір для тих, кому важливе якісне світло на робочому місці

Ергономічний світильник Linea-R – це оптимальне фокусування світлового потоку і комфортне для очей освітлення, що дозволяє менше втомлюватися і більше концентруватися на виконанні професійних завдань.

Сфера застосування світильників серії Linea-R

Незамінний в офісах, магазинах, на виробничих ділянках, на рецепціях готелів, медцентрів, в учбових закладах, де потрібне рівномірно освітлене робоче місце. Також використовується у номерах готелів, зоні посадки гостей в кафе і ресторанах.

Особливості світильника серії Linea-R

Кожен світлодіодний модуль Linea-R має власний відбивач світла, що забезпечує спрямований світловий потік (кут розкриття від 15 до 45 градусів), створює локальну яскраво освітлену зону без плям. Також достіупні моделі без рефлекторів, а з матовим розсієвачем. Світильник доступний в шести стандартних розмірах: 600 мм, 1000 мм, 1200 мм, 1500 мм, 2000 мм, 3000 мм. Можливе замовлення нестандартних габаритів Linea-R.

Матеріал корпусу світильників серії Linea-R

Матеріал корпусу – алюміній. Базові моделі забарвлені в чорний/білий. Поверхня корпусу текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Колірні варіанти кабелю: чорний, білий, прозорий.

Кріплення світильників серії Linea-R

У базовій комплектації кріпиться на підвісний трос 1,5, 3 і 5м завдовжки. За бажанням клієнта світильник може бути оснащений тросом будь-якої довжини.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на Linea-CUT. Усі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опційно світильник комплектується модулем димірування і різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії Linea-R

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (2700К, 3000К) до нейтрального білого (4000К) і наближеного до денного освітлення (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність Linea-R. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налагоджені індивідуально, за запитом клієнта.