SEMI-RING-M - Кільцеві світильники

Світлодіодний світильник у формі півкільця серії SEMI-RING-M та висотою корпусу 60 мм виступить незвичайним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Світильник може використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент, особливо у разі його застосування в складних освітлювальних композиціях, що складаються, наприклад, з кількох напівкілець або інших нестандартних форм світильників.
Яскраві контури світильника вигідно підкреслять ексклюзивність інтер'єру, створять сміливу та відкриту інноваціям атмосферу. Напівкруглий світловий контур, створюваний світильником SEMI-RING, дозволить якісно та м'яко освітити приміщення.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
SEMI-RING-M - Кільцеві світильники
Підбір параметрів

Светильники (5 товари)

Ціна

7830 грн - 13980 грн

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Керування

Тип захисту

Колір корпусу

SEMI-RING-M - Кільцеві світильники

Контурний світильник у вигляді півкільця

Популярна модель виконана у двох модифікаціях, що відрізняються за висотою корпусу. Оригінальні світильники-арки допомагають "написати" нестандартний світловий сценарій для приміщень, у дизайні яких вітаються нові рішення.

Область застосування світильників серії SEMI-RING

Світильники використовуються як для загального освітлення – у залах кафе, барів та ресторанів, готельних номерах, так і для акцентної підсвітки у магазинах одягу, косметики, парфумерії; на робочих місцях в офісах та житлових приміщеннях.

Особливості світильників серії SEMI-RING

Напівкруглий контурний світильник, представлений двома різновидами, що відрізняються за висотою корпусу: SEMI-RING (M) – 60 мм та SEMI-RING (L) – 80 мм. У обох моделей варіюється діаметр кола: 600 мм, 800 мм, 1000 мм, 1200 мм та 1500мм. Це дозволяє створювати складні світлові композиції із застосуванням SEMI-RING різних моделей та розмірів.

Матеріал корпусу світильників серії SEMI-RING

Зовнішня та внутрішня боковини корпусу виготовлені з алюмінієвих профілів, верх світильника виконаний із сталевого листа. Базові моделі пофарбовані у чорний чи білий колір. Поверхня корпусу в стандартній модифікації – текстурна чи матова. Клієнт може вибрати будь-який колір із каталогу RAL та замовити матовий/текстурний корпус замість матового. Колір кабелю: чорний, білий, прозорий. Фронтальна площина світильника (розсіювач) виготовлена з оптичного полікарбонату, що не мутніє і не жовтіє в процесі експлуатації.

Кріплення світильників серії SEMI-RING

У стандартній комплектації світильник монтується на підвіс довжиною 1,5 м, 2 або 3 м (довжина троса може змінюватись залежно від потреби клієнта). Безпосередньо для кріплення троса до стелі застосовується спеціальна накладна або врізна металева розетка. Також можливий варіант монтажу без них. За бажанням замовника SEMI-RING може кріпитися до стелі за допомогою круглої чаші.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на SEMI-RING. Всі 5 років світильник без втрати світлового потоку забезпечує рівне, комфортне для очей світло.
Опційно світильник комплектується модулем димірування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й подовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії SEMI-RING

Варіанти колірної температури в базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денному освітленню (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність SEMI-RING. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.