PROMLINE - Лінійні промислові світильники

Світильник серії PROMLINE – це потужний, захищений та надійний освітлювальний прилад, який може використовуватись для освітлення складських, виробничих, технічних, сільськогосподарських приміщень, а також для вуличного освітлення.
Він може застосовуватися в приміщеннях з високими стелями та агресивними факторами виробництва (вібрація, високі або низькі температури, запиленість, висока вологість, присутність хімічно агресивних речовин та ін.)
Світильники серії PROMLINE відрізняються високим рівнем захищеності, енергоефективності та надійності.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
PROMLINE - Лінійні промислові світильники
Підбір параметрів

Светильники (4 товари)

Ціна

5655 грн - 15255 грн

Потужність, Вт

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Керування

Тип захисту

Колір корпусу

Колір кабелю

PROMLINE - Лінійні промислові світильники

Флагман серії промислових світильників

Надійний міцний PROMLINE готовий до експлуатації в середовищі з високим запиленням, вологістю, температурними коливаннями. Оснащений фокусуючою оптикою для створення інтенсивного променя із спрямованим світлом.

Сфера застосування світильників серії PROMLINE

Світильник широко використовується в приміщеннях промислового призначення: цехах і складах, виробничих ділянках, відкритих складських комплексах, по периметру території. Також PROMLINE прекрасно підходить для освітлення спортивних залів і майданчиків, шкільних стадіонів.

Особливості світильника світильників серії PROMLINE

Потужний енергоефективний світильник, який здатний працювати в складних умовах перепаду температур, підвищеної запиленості і вологості, освітлюючи приміщення з високими стелями до 10 м. У стандартних варіантах довжина корпусу – 300, 600, 900 і 1200 мм.
Рівень пило- і вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам. Прилад непроникний для пилу і повністю захищений від струменів води.

Матеріали корпусу світильників серії PROMLINE

Світильник виконаний з анодованого алюмінієвого профілю. Матеріал розсіювача – кварцове скло, міцне, стійке до температурних коливань і агресивних середовищ. Має високу світлопропускну здатність. Кріплення. Світильник може комплектуватись наступними види кріплень:
  • Поворотна п-подібна скоба для установки на стіни/стелі
  • Два торцевих кронштейни для підвісу на шпильки або трос
  • Два торцеві кронштейни для пристельового монтажу
  • Регульований односторонній кронштейн для підвісу на круглу трубу.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник оснащений світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи (офіційна гарантія на PROMLINE). Усі 5 років світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
За бажанням клієнта світильник може бути оснащений світлодіодами Hongli або Samsung з індексом перенесення кольорів CRI>90 і CRI>95. Опційно світильник комплектується модулями управління: 1-10V або ШИМ. Це дозволяє управляти світловим потоком, економити електроенергію і, як результат, продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії PROMLINE

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) і відповідного денному освітленню (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність світильника. Усі світлотехнічні характеристики за запитом клієнта налаштовуються в індивідуальному режимі.