CYLI-A - Циліндричні світильники

Cвітильник циліндричної форми серії CYLI-A  має лаконічний дизайн, виконує роль елегантного доповнення до інтер'єру. Завдяки своїй формі світильник може підсвітити частину площі чи предметів, що дозволяє застосувати його для ретейл приміщень, таких як торгові центри, офіси, магазини, ресторани та готелі. Також з його допомогою можна підкреслити потрібні зони інтер'єру.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від надійних виробників, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.

 CYLI-A - Циліндричні світильники
 CYLI-A - Циліндричні світильники

Чітка форма, стриманий дизайн, неймовірно легкий у використанні CYLI дає якісне освітлення в інтер'єрі

CYLI - cвітлодіодний підвісний світильник, має вузьконаправлений потік освітленості, що дозволяє розставляти світлові акценти там, де вам потрібно.

Сфера застосування світильників серії CYLI

Об'єкти HoReCa, холи в ТРЦ і офісних центрах, музеях; конференц-зали, бутіки, медичні, перукарські, косметологічні салони та інше.

Особливість світильників серії CYLI

CYLI – циліндрична форма, призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях. Корпус світильника має розміри 200*90мм. Кути розкриття 24°, 36°, 45°, 60°, 120°(матовий ковер).

Матеріал корпусу світильників серії CYLI

Матеріал корпусу – алюміній. Базові моделі пофарбовані в матовий чорний або білий колір. Поверхня корпусу в стандартній модифікації – текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянцевий блиск.
Кольори кабелю: чорний, білий, прозорий.

Кріплення світильників серії CYLI

В стандартній комплектації світильник кріпиться на підвіс 1,5м та 3м завдовжки. За бажанням клієнта трос може бути укорочений або збільшений. Також можливий монтаж світильника безпосередньо впритул до стелі.

Високоефективні світлодіодні COB матриці CREE /Samsung/Tridonic

Світильник комплектується світлодіодними COB матрицями від таких відомих брендів як CREE / Samsung / Tridonic, бездоганна якість яких – це 5 років роботи з мінімальною втратою світлового потоку, тобто 50 тисяч годин служби. Саме стільки складає офіційна гарантія на CYLI . Стандартний Індекс кольоропередачі  CRI>80. Клієнт може вибрати в якості альтернативи світлодіоди з більш високим індексом кольоропередачі CRI>90 або CRI>95 або CRI>97.
Це необхідно, якщо ваше завдання – максимально точна відповідність кольору, як це є при природному освітленні, наприклад, для ювелірної або музейної підсвітки.
Опційно світильник може підтримувати управління яскравістю за допомогою  різних протоколів управління: DALI, DMX. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії CYLI

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від теплого (2700К,3000К) до нейтрального білого(4000К) і наближеного до денного освітлення (5000К). Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.