Освітлення готелів, ресторанів та кафе

Освітлення готелів, ресторанів та кафе

Роль інтер'єрного світла не менш важлива, ніж вибір меблів або матеріалів облицювання. Правильно організоване освітлення може візуально розсунути простір, виправити його геометрію, направити погляд на важливі елементи, сформувати певну атмосферу або навіть відтворити епоху мистецтва – від класики до модерну чи хай-теку.У невеликому за площею інтер'єрі може грати роль загального освітлення, для цих цілей використовуються дизайнерські лампи або світильники.
 • Яскравий та оригінальний штрих в інтер’єрному освітленні.
  Має незалежний "характер", привертає увагу, але не прагне бути домінантою.
 • Сучасна стильна версія класичного світильника-”квадрату”.
  ARMLINE – модний і, що дуже важливо, легкий універсальний світильник, який вбудується в будь-який проект освітлення і прикрасить будь-яке громадське приміщення.
 • Панельний світильник CIRCUM – життєрадісний і яскравий круг.
  Є безумовною прикрасою будь-якого простору, проте особливо ефективно "зіграє" в інтер'єрі офісного приміщення.
 • Циліндричний світильник CYLI-A - сучасний, технологічний та функціональний підвісний світильник.
  LED світильник CYLI використовується для акцентного освітлення офісних приміщень, магазинів і ТРЦ; холів театрів і кінотеатрів, конференц-залів; ресторанів, кафе, медичних центрів.
  Має вузьконаправлений потік освітленості, що дозволяє розставляти світлові акценти там, де необхідно.
 • Великий і, в той же час, легкий, повітряний світильник HEXAGON притягує погляди!
  Це рішення для тих, хто не боїться сміливих інтер'єрів зі значущими елементами і яскравими деталями.
 • Наш абсолютний бестселер.
  Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення.
 • Восьмикутний ОСТAGON – для тих, хто віддає перевагу виклику над сірістю і одноманітністю!
  Екстравагантний світильник вразить людей з добрим смаком і високими стандартами. ОСТAGON - це вибір дизайнерів і світлотехніків, чиє завдання – нешаблонний інтер'єр і висока якість освітлення.
 • Чіткі лінії, аскетичний мінімалізм – як усе геніальне, QUAD простий, але в інтер'єрі здатний на багато що!
  QUAD розроблений на основі лінійного світильника Linea, але на відміну від нього допомагає реалізувати складніші дизайнерські завдання.
 • Світильник з сімейства QUAD. Елегантна варіація, особливість якої – закруглені кути в стилі модерн. Ідеально впишеться в складний інтер'єр. Стане прикрасою для мінімалістського простору.
 • Красень RING-IN – витончений світильник у вигляді кільця.
  Гармонійна форма і спрямований світловий потік роблять можливим використання світильника не лише для освітлення громадських приміщень, але і в затишних домашніх інтер'єрах. Ідеально доповнить обстановку, оформлену в стилі техно, лофт, хай-тек.
 • Кільцевий світильник RING – оригінальний, стильний і зручний. Це не просто візуально привабливий об'єкт, модний інтер’єрний аксесуар, але й функціональний світильник з рівномірно розподіленим світлом.
 • Світильник SEMI-RING - це контурний світильник у вигляді півкільця. Популярна модель виконана у двох модифікаціях, що відрізняються за висотою корпусу. Оригінальні світильники-арки допомагають "написати" нестандартний світловий сценарій для приміщень, у дизайні яких вітаються нові рішення.
 • Трековий світильник TRACK-A - сучасний, технологічний та функціональний світильник на трекову шину.
  LED світильник TRACK-A використовується для акцентного освітлення торгових рядів та полів у магазинах, ресторанах, кафе та інше. Світильник збирається з якісних компонентів: литий алюмінієвий корпус, ефективні COB матриці та якісні рефлектори, блоки живлення KGP (Німеччина) або Tridonic (Австрія).
  Має вузьконаправлений потік світла (кут від 24° до 60°), що дозволяє дуже точно підсвічувати потрібні зони.
 • Ефектна строга геометрія дозволяє використовувати Triangle як для загального освітлення, так і для декоративного підсвічування. Додаткова перевага – можливість доопрацювання функціоналу світильника за задумом клієнта.
 • Світильник Wave - творчий світильник, форма якого ніколи не повторюється!
  Вигнута лінія Wave складена з елементів лінійних та напівкільцевих світильників, а їх співвідношення та «кінцева формула» народжується в уяві дизайнера, який підбирає світло для інтер'єру.
 • Секційний світильник ZIGZAG - это лаконічний, сучасний, технологічний та функціональний світильник.
  Він може зіграти роль модного акценту, а може залишитися "фоновим" елементом інтер'єру – залежно від завдань, які ставлять перед ним дизайнер і світлотехнік.

Штучне декоративне  освітлення для приміщень

Штучне освітлення не тільки дає можливість почуватися комфортно з настанням темряви. Іноді світло в інтер'єрі виконує функцію справжнього прикраси.

Однак найчастіше воно застосовується для зонування простору, виділення певних об'єктів, підсвітки деталей інтер'єру.У цьому випадку успіх залежить від світлотехнічного проекту, який ретельно прописує світлотехнічні та дизайнерські рішення, та його грамотної реалізації – з урахуванням виду та розміщення освітлювальних приладів, вибору їх потужності та колірної температури, сценарію управління світлом тощо.