RT-LINE - лінійний

RT-Line -  світильник для рітейлу з асиметричною оптикою, який ідеально підходить для будь-якого торгового приміщення. Його головна особливість - магістральність, що досягається завдяки конструктивному корпусу з двох частин. Це дозволяє світильнику монтуватися в одну лінію, створюючи безперервне освітлення.

RT-Line забезпечує ефективне освітлення різних висот поличок завдяки можливості вибору між асиметричною оптикою та стандартними діодами. Асиметрична оптика дозволяє досягти рівномірного освітлення на різних рівнях висоти, через можливість накладного чи підвісного монтажу, що робить його ідеальним рішенням для будь-якого роздрібного простору.

RT-LINE - лінійний
RT-LINE - лінійний

Лінійний світильник RT-Line

Базова модель, яка впишеться у будь-яке торгове приміщення.  Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення, функціоналу та технічних характеристик роблять RT-Line універсальним.

Областо застосування світильників серії RT-Line

retail-приміщення: магазини, універмаги, супермаркети, приміщення з поличним зберіганям, тощо.

Особливість світильника RT-Line

Світильник RT-Line має нейтральний дизайн, через що може бути задіяний у створенні професійного освітлення, чудово показує себе не практиці.

Матеріал корпуса – алюміній. Стандартні моделі пофарбовані в чорний матовий, білий або зберігають сріблястий відтінок анодованого металу. Замовник може вибрати будь-який колір із каталогу RAL і додати глянсовий блиск.

Колірні варіанти кабелю: чорний, прозорий, білий.

Кріплення світильника RT-Line

У базовій версії кріпиться на трос довжиною 1,5, 3 або 5 м (можна замовити трос будь-якої довжини). Можливий накладний монтаж (для цього світильник додатково комплектується металевим кронштейном). Спеціальні отвори в корпусі RT-Line дозволяють закріпити світильник навіть на підвісній стелі.

Для кріплення до стелі в комплектацію може бути увімкнена монтажна врізна або накладна розетка.

Розсіювач виконаний із міцного оптичного полікарбонату, який чудово пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом.

Світлодіоди американського бренду CREE

Оригінальні світлодіоди американського бренду CREE забезпечують 50 0000 годин служби та мають 5-річну гарантію роботи без втрат світлового потоку при CRI>80. Клієнт може вибрати як альтернативу світлодіоди з більш високим індексом кольору: Hongli CRI>90 або Samsung CRI>95. Це необхідно, якщо ваші завдання входить максимально точну відповідність кольору при природному освітленні, наприклад, для ювелірного або музейного підсвічування.

Опціонально світильник комплектується модулем димування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денного освітлення (5000 К).

Стандартний світловий потік і потужність світильника вказані в таблиці. Всі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.