RING-S - Кільцеві світильники с висотою профілю 40мм

Світлодіодний світильник у формі кільця серії RING – неповторне доповнення до будь-якого сучасного інтер'єру. Світильник і сам може використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент за рахунок свого елегантного зовнішнього вигляду.
Витончені контури RING L вигідно підкреслять легкість інтер'єру, створять відчуття свободи простору. Круглий світловий контур, який створює світильник RING, дозволить якісно та м'яко висвітлити приміщення. Можливе використання світильника для створення складних композицій та люстр у вигляді «кільця в кільці».
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів. Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
RING-S - Кільцеві світильники с висотою профілю 40мм
Підбір параметрів

Светильники (5 товари)

RING-S - Кільцеві світильники с висотою профілю 40мм

Кільцевий світильник RING – оригінальний, стильний і зручний

Це не просто візуально привабливий об'єкт, модний інтер’єрний аксесуар, але й функціональний світильник з рівномірно розподіленим світлом. Для цієї серії розроблено дванадцять варіантів корпусів, які дозволяють створити різноманітні світлові проекти за участю світильників RING.

Сфера застосування світильників серії RING

RING широко використовується для освітлення публічних просторів: офісів, магазинів, ТРЦ, холів готелів, кінотеатрів, концертних залів. Дизайн світильника дозволяє вписати його і в приватні інтер'єри.
Особливості світильників серії RING
RING – оригінальний світильник, виконаний у вигляді кола, що світиться. Замкнутий круглий контур, для якого передбачений три варіанти висоти профілю L (великий, 80мм), M (середній, 60мм) і S (малий, 40мм) і чотири варіанти діаметру кола світильника: 600 мм, 800 мм, 1000 мм і 1200 мм.

Матеріал корпусу світильників серії RING

Бокові стінки світильника виконані з алюмінію, верхня частина – із сталевого листа. Базові моделі пофарбовані в чорний/білий кольори. Поверхня корпусу – текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Колірні варіанти кабелю: чорний, білий, прозорий.

Кріплення світильників серії RING

В стандартній модифікації монтується на трос 1,5, 3 або 5 м завдовжки (можна замовити трос будь-якої довжини). Можливий стельовий монтаж: для цього світильники (усіх розмірів) додатково комплектуються кутовим металевим кронштейном. Світильники з найменшою висотою корпусу, S, можуть кріпитися за допомогою круглої стельової чаші( поставляється в комплекті за запитом). Кріплення до стелі передбачає комплектацію монтажною врізною або накладною розеткою для моделей розміру L і M.
Розсіювач зроблений з міцного оптичного полікарбонату, який відмінно пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на RING . Усі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опційно світильник комплектується модулем димірування, різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використати різноманітні сценарії освітлення, але й продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії RING

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого(4000К) і відповідного денному освітленню (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність RING. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта