Освітлення для магазинів та retail-мереж

Освітлення для магазинів та retail-мереж

Важливу роль в освітленні ритейлу відіграє світлотехнічний проект, який допомагає уникнути зон недостатнього освітлення, з одного боку, і пересвітлення, надто інтенсивного світла, з іншого: в обох випадках у покупця з'являється бажання покинути магазин достроково, без покупок.

Сучасний тренд у торговому освітленні – регульована колірна температура, яка змінюється залежно від часу доби або завдань, встановлених ритейлером. Найчастіше для різних зон магазину працюють різні сценарії.

 • Сучасна стильна версія класичного світильника-”квадрату”.
  ARMLINE – модний і, що дуже важливо, легкий універсальний світильник, який вбудується в будь-який проект освітлення і прикрасить будь-яке громадське приміщення.
 • Панельний світильник CIRCUM – життєрадісний і яскравий круг.
  Є безумовною прикрасою будь-якого простору, проте особливо ефективно "зіграє" в інтер'єрі офісного приміщення.
 • Циліндричний світильник CYLI-A - сучасний, технологічний та функціональний підвісний світильник.
  LED світильник CYLI використовується для акцентного освітлення офісних приміщень, магазинів і ТРЦ; холів театрів і кінотеатрів, конференц-залів; ресторанів, кафе, медичних центрів.
  Має вузьконаправлений потік освітленості, що дозволяє розставляти світлові акценти там, де необхідно.
 • Наш абсолютний бестселер.
  Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення.
 • Лінійний врізний Linea-CUT – розумне рішення, коли світильник потрібно вмонтувати врівень із підвісною стелею або декоративною поверхнею.
  Вбудовується в стелі будь-якого матеріалу, бере участь у світловому оформленні приміщень, орієнтованих на сучасний дизайн.
 • Бюджетний лінійний світильник з сім'ї Linea.
  Попри те, що Linea- Е – економічний варіант, він має усі переваги LED- світильників: довговічність, екологічність, високу енергозбережну здатність.
 • Linea-R – кращий вибір для тих, кому важливе якісне світло на робочому місці.
  Ергономічний світильник Linea-R – це оптимальне фокусування світлового потоку і комфортне для очей освітлення (моделі з рефлекторами), що дозволяє менше втомлюватися і більше концентруватися на виконанні професійних завдань.
 • Чіткі лінії, аскетичний мінімалізм – як усе геніальне, QUAD простий, але в інтер'єрі здатний на багато що!
  QUAD розроблений на основі лінійного світильника Linea, але на відміну від нього допомагає реалізувати складніші дизайнерські завдання.
 • Кільцевий світильник RING – оригінальний, стильний і зручний. Це не просто візуально привабливий об'єкт, модний інтер’єрний аксесуар, але й функціональний світильник з рівномірно розподіленим світлом.
 • Світильник SEMI-RING - це контурний світильник у вигляді півкільця. Популярна модель виконана у двох модифікаціях, що відрізняються за висотою корпусу. Оригінальні світильники-арки допомагають "написати" нестандартний світловий сценарій для приміщень, у дизайні яких вітаються нові рішення.
 • Трековий світильник TRACK-A - сучасний, технологічний та функціональний світильник на трекову шину.
  LED світильник TRACK-A використовується для акцентного освітлення торгових рядів та полів у магазинах, ресторанах, кафе та інше. Світильник збирається з якісних компонентів: литий алюмінієвий корпус, ефективні COB матриці та якісні рефлектори, блоки живлення KGP (Німеччина) або Tridonic (Австрія).
  Має вузьконаправлений потік світла (кут від 24° до 60°), що дозволяє дуже точно підсвічувати потрібні зони.
 • Секційний світильник ZIGZAG - это лаконічний, сучасний, технологічний та функціональний світильник.
  Він може зіграти роль модного акценту, а може залишитися "фоновим" елементом інтер'єру – залежно від завдань, які ставлять перед ним дизайнер і світлотехнік.

Освітлення для магазинів та retail-мереж від SVL

У підсвітці супермаркетів та великих за площею магазинів застосовують як світильники загального призначення, так і акцентні світильники з нейтральним білим світлом та високим індексом кольору. Це допомагає покупцеві добре розглянути товар і одночасно змушує його швидше переміщатися торговим залом від однієї товарної групи до іншої.

Також часто використовуються світильники зі спеціально розробленими спектрами для вирішення певних завдань (наприклад, лампи для підсвітки свіжої випічки з характерним теплим кольором та ін.).