ZIGZAG - Зигзагоподібні світильники

Підвісний світлодіодний зигзагоподібний світильник ZIGZAG виступить яскравим доповненням у сучасному дизайні інтер'єру. Світильник і сам може використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент за рахунок свого стильного зовнішнього вигляду.
Світильник ZIGZAG – це оригінальний інтер'єрний підвісний LED світильник, що створює нестандартну зигзагоподібну світлову лінію. Він призначений для якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника ANGLE виготовлений із анодованого алюмінію.
ZIGZAG - Зигзагоподібні  світильники
Підбір параметрів

Светильники (4 товари)

Ціна

9075 грн - 15840 грн

Потужність, Вт

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Керування

Тип захисту

Колір корпусу

Тип закінчення

ZIGZAG - Зигзагоподібні  світильники

Секційний світильник ZIGZAG - это лаконічний, сучасний, технологічний та функціональний світильник

Він може зіграти роль модного акценту, а може залишитися "фоновим" елементом інтер'єру – залежно від завдань, які ставлять перед ним дизайнер і світлотехнік.

Сфера застосування світильників серії ZIGZAG

Світильник використовується в приміщеннях. Він підходить для реалізації оптимального світлового сценарію в офісах, роздрібних магазинах, барах, ресторанах, медичних холах, конференц-залах і так далі.

Особливість світильників серії ZIGZAG

– можливість збудувати ламану лінію потрібної конфігурації з необхідної кількості секцій, з’єднаних під різним кутом (від 90 до 135 градусів). Стандартний варіант комплектується 3 секціями 50 см або 1м завдовжки. На розсуд клієнта кількість секцій може бути збільшена до 20 (для 50см) і 10 (для 1 м).

Матеріал корпусу світильників серії ZIGZAG

– анодований алюміній. Базові моделі пофарбовані в матовий чорний і білий або зберігають природний відтінок металу. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Розсіювач зроблений з оптичного полікарбонату, що не мутніє і не жовтіє в процесі експлуатації. Колір кабелю: чорний, білий або прозорий.

Кріплення світильників серії ZIGZAG

Підвісне кріплення. Світильник монтується до стелі за допомогою троса. У стандартній комплектації довжина троса 1,5, 3 і 5 метрів, але виробник надає можливість вибрати будь-яку довжину за потребою замовника. Безпосередньо для кріплення троса до стелі застосовується спеціальна накладна або врізна металева розетка, або ж можливий варіант кріплення без них. Накладний монтаж. При невисоких стелях передбачений накладний монтаж світильника за допомогою Г-подібних металевих пластин.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світлодіоди американського бренду CREE – це 50 тисяч годин служби і 5 років гарантії. За бажанням клієнта світильник може бути оснащений світлодіодами Hongli або Samsung. Опційно світильник комплектується модулем диммірування. Управління здійснюється за допомогою модулів DALI, DMX і радіосигналу. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії ZIGZAG

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) і відповідного денному освітленню (5000 К).
Інтегрований перемикач дозволяє регулювати ці показники. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.