Освітлення для промислових приміщень та складів

Освітлення для промислових приміщень та складів

Світильники, які призначені для освітлення об'єктів промисловості та будівництва, складів, виробничих комплексів, при всій різноманітності задач та умов експлуатації мають подібні властивості. Це потужні освітлювальні прилади, які витримують підвищене робоче навантаження та мають достатній ступінь захисту від впливу навколишнього середовища.

 Для складів і промислових приміщень рекомендується вибирати зносостійкі світильники високої потужності з підвищеним рівнем захищеності.

 • Світильник Multi-N має всі необхідні характеристики, що властиві якісному промисловому світильнику: стійкий до впливу довкілля і змін погоди.
  Вигідна пропозиція для виробничого сектора і сільськогосподарських об'єктів, які мають потребу в освітленні великої території при обмежених можливостях.
 • ORBIS - світильник номер один для виробничих приміщень з високими стелями.
  Потужний прожектор ORBIS чудово справляється із завданням освітлення в непростих умовах: не перегрівається, не боїться пилу та забруднень, підвищеної вологості, перепадів температур.
 • PROMLINE - флагман серії промислових світильників.
  Надійний міцний PROMLINE готовий до експлуатації в середовищі з високим запиленням, вологістю, температурними коливаннями. Оснащений фокусуючою оптикою для створення інтенсивного променя із спрямованим світлом.
 • Світильник RAFTER - це універсальний світильник для вирішення завдань освітлення виробничих та складських приміщень.
  Легкий та супернадійний корпус, що відводить тепло, винесений назовні блок живлення дозволяють світильнику довго функціонувати без вимкнення.

Промислове світло від SVL

У серії промислового світла від SVL можна знайти:

 • світильники, які знадобляться для приміщень із високими стелями;
 • світильники, які можуть безперервно працювати у режимі 24/7;
 • світильники,на які добре переносять екстремальні температури, високу запиленість і сильну вологість, мають низький або нульовий рівень пульсації світлового потоку і т.д.

Всі вони відповідають нормам щодо освітлювальних приладів на виробництві (у всіх робочих процесах), безпечні та економічні, що є важливим для освітлення великих територій. Світильники можуть бути технічно вдосконалені для участі у різноманітних автоматизованих сценаріях (робота у різних режимах, з різною інтенсивністю, тривалістю).