WAVE - Хвилеподібні світильники

Світильники серії WAVE можуть використовуватися як самостійні освітлювальні одиниці, а можуть і як комбінація/конструкція двох і більше з'єднаних в ряд світильників. Підвісний світлодіодний світильник серії WAVE виступить ексклюзивним доповненням в сучасному дизайні інтер'єру.
Світильник у формі хвилі WAVE створить в інтер'єрі сміливу, творчу та відкриту інноваціям атмосферу. Стильний зовнішній вигляд, м'яке світло та витончена світлова лінія зроблять світильник WAVE повноцінним дизайнерським акцентом будь-якого приміщення.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника ANGLE виготовлений із анодованого алюмінію.
WAVE - Хвилеподібні світильники
Підбір параметрів

Светильники (10 товари)

WAVE - Хвилеподібні світильники

Світильник Wave - творчий світильник, форма якого ніколи не повторюється!

Вигнута лінія Wave складена з елементів лінійних та напівкільцевих світильників, а їх співвідношення та «кінцева формула» народжується в уяві дизайнера, який підбирає світло для інтер'єру. Wave – прикраса просторів, що на вістря модної атаки. Цей світильник завжди в топі найяскравіших і найкреативніших!

Область застосування світильників серії Wave

Бере участь у світлових композиціях або є самостійним елементом освітлення. Використовується для освітлення офісних просторів креативних агенцій, дизайнерських бюро, косметичних салонів, бутіків.

Особливості світильників серії Wave

Являє собою конструкцію з лінійних та контурних світильників (півкільця), складених довільно, під конкретний запит. Можливо безліч варіацій світильника: ідея дизайнера обмежується лише довжиною Wave – максимум 10 метрів.

Матеріал корпусу світильників серії Wave

Бічні грані корпусу виготовлені із алюмінієвого профілю, а верхня частина виконана із сталі. Базові кольори виробу: матовий чорний або білий або природний колір незабарвленого металу. За бажанням замовника, може бути обраний будь-який інший колір із каталогу RAL та використана глянсова фарба. Нижня площина світильника (розсіювач) виготовлена ​​з оптичного полікарбонату, що не темніє і не жовтіє в процесі експлуатації. Колір кабелю: чорний, білий або прозорий.

Кріплення світильників серії Wave

Підвісне кріплення. Світильник кріпиться до стелі за допомогою троса. У стандартній комплектації довжина троса 1,5, 3 чи 5 метрів. Безпосередньо для кріплення троса до стелі застосовується спеціальна накладна або врізна металева розетка. Також можливий варіант кріплення без розеток.
Накладний монтаж. При невисоких стелях, а також при кріпленні на стіну (створення світлових інсталяцій) передбачений накладний монтаж світильника за допомогою Г-подібних металевих пластин.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник оснащений світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на Wave. Всі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку забезпечує рівне, комфортне для очей світло. Опціонально світильник комплектується модулем димування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й подовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії Wave

Варіанти колірної температури в базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денного освітлення (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність світильника. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, на запит клієнта.