LINEA-CUT - Лінійні врізні світильники

Лінійний світлодіодний світильник LINEA CUT – це базова універсальна модель врізного світильника, його простий і лаконічний дизайн підходить для будь-якого інтер'єру.
Він призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
LINEA-CUT - Лінійні врізні світильники
Підбір параметрів

Светильники (6 товари)

LINEA-CUT - Лінійні врізні світильники

Лінійний врізний Linea-CUT – розумне рішення, коли світильник потрібно вмонтувати врівень із підвісною стелею або декоративною поверхнею.

Вбудовується в стелі будь-якого матеріалу, бере участь у світловому оформленні приміщень, орієнтованих на сучасний дизайн.

Область застосування світильників серії Linea-CUT

Офіси, холи готелів, коридори шкіл, лікарень; шоу-руми, маленькі магазини та великі супермаркети.

Особливість світильника Linea-CUT

Linea-CUT – світильник, який монтується врівень з гіпсокартонною або виконаною з будь-якого іншого профільного матеріалу стелею. Це представник серії лінійних світильників, який має відмінні технічні характеристики і готовий до вдосконалення на вимогу клієнта. Доступний у шести стандартних розмірах: 600 мм, 1000 мм, 1200 мм, 1500 мм, 2000 мм, 3000 мм. Можливе замовлення нестандартних габаритів Linea-CUT.

Матеріал корпусу світильників серії Linea-CUT

Матеріал корпусу – алюміній. Базові моделі пофарбовані в чорний/білий або зберігають сріблястий відтінок анодованого металу. Поверхня корпусу – текстурна чи матова. Замовник може вибрати будь-який колір із каталогу RAL і додати глянсовий блиск.
Розсіювач виконаний з міцного оптичного полікарбонату, який добре пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом. Кріплення світильників серії Linea-CUT Linea-CUT вбудовується в стельову поверхню. Світильник фіксується за допомогою пружинного кріплення або скоб, комплектується монтажною врізною або накладною розеткою.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на Linea-CUT. Всі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опційно світильник комплектується модулем димірування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й подовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії Linea-CUT

Варіанти колірної температури в базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денному освітленню (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність Linea-CUT. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, на запит клієнта