Багатокутні  світильники

Багатокутні світильники

Багатокутні світлодіодні світильники стануть унікальним доповненням у сучасному інтер'єрі. Дані світильники можуть використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент за рахунок свого стильного зовнішнього вигляду.
Багатокутна форма світильника є універсальною, оскільки дозволяє поєднувати її з великою кількістю стилів в інтер'єрі. Призначені для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
  • Великий і, в той же час, легкий, повітряний світильник HEXAGON притягує погляди!
    Це рішення для тих, хто не боїться сміливих інтер'єрів зі значущими елементами і яскравими деталями.
  • Восьмикутний ОСТAGON – для тих, хто віддає перевагу виклику над сірістю і одноманітністю!
    Екстравагантний світильник вразить людей з добрим смаком і високими стандартами. ОСТAGON - це вибір дизайнерів і світлотехніків, чиє завдання – нешаблонний інтер'єр і висока якість освітлення.
  • Світильник Sota - екстравагантний та стильний світильник, форма якого вразить людей з добрим смаком та високими стандартами.
    Комплекс Sota – це складна конструкція, що складається із шестикутних секцій-світильників.

Багатокутні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, спроектовані спеціально для освітлення житлових та робочих зон у приміщеннях із постійною присутністю людей. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.