Кільцеві світильники

Кільцеві світильники

Світлодіодний світильник у формі кільця буде гармонійним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Кільцеві світильники можуть використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент за рахунок свого витонченого зовнішнього вигляду. Витончені контури світильника та м'яке світло створять відчуття затишку та тепла.
Можливе використання серії світильників для створення складних композицій та люстр у вигляді «кільця в кільці».
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
  • Красень RING-IN – витончений світильник у вигляді кільця.
    Гармонійна форма і спрямований світловий потік роблять можливим використання світильника не лише для освітлення громадських приміщень, але і в затишних домашніх інтер'єрах. Ідеально доповнить обстановку, оформлену в стилі техно, лофт, хай-тек.
  • Кільцевий світильник RING – оригінальний, стильний і зручний. Це не просто візуально привабливий об'єкт, модний інтер’єрний аксесуар, але й функціональний світильник з рівномірно розподіленим світлом.
  • Кільцевий світильник RING – оригінальний, стильний і зручний. Це не просто візуально привабливий об'єкт, модний інтер’єрний аксесуар, але й функціональний світильник з рівномірно розподіленим світлом.
  • Світильник SEMI-RING - це контурний світильник у вигляді півкільця. Популярна модель виконана у двох модифікаціях, що відрізняються за висотою корпусу. Оригінальні світильники-арки допомагають "написати" нестандартний світловий сценарій для приміщень, у дизайні яких вітаються нові рішення.

Кільцеві світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до офісного освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, які спроектовані спеціально для освітлення робочих зон у приміщеннях з постійною присутністю співробітників. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.