CIRCUM-M - Круглі світильники з висотою профілю 60мм

Круглий світлодіодний світильник серії CIRCUM є універсальним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Рівномірне м'яке світло та елегантні контури світильника вигідно підкреслять стиль інтер'єру та створять відчуття комфорту.
Він призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
CIRCUM-M - Круглі світильники з висотою профілю 60мм
Підбір параметрів

Светильники (4 товари)

CIRCUM-M - Круглі світильники з висотою профілю 60мм

Панельний світильник CIRCUM – життєрадісний і яскравий круг

Представлений в трьох варіантах, різних по висоті. Є безумовною прикрасою будь-якого простору, проте особливо ефективно "зіграє" в інтер'єрі офісного приміщення.

Сфера застосування світильників серії CIRCUM

робочі місця в офісних приміщеннях і домашніх кабінетах, готельні номери і приватні інтер'єри; зали в кафе, барах, ресторанах; модні магазини, перукарські і косметичні салони.

Особливість світильника світильників серії CIRCUM

Круглий панельний світильник CIRCUM випускається в трьох розмірах: S, M, L. Висота моделей малого розміру(S) –40 мм, середнього(M) – 60 мм, великого(L) –80 мм Набір стандартних діаметрів круга будь-якої висоти 600, 800, 1000 і 1200 мм.

Матеріали корпусу світильників серії CIRCUM

Корпус виготовляється з алюмінієвого профілю, а верхня площина із сталевого листа. За замовчуванням моделі пофарбовані в чорний або білий з використанням текстурної або матової фарби. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск.
Розсіювач виконаний з оптичного полікарбонату, який не мутніє і не жовтіє в процесі експлуатації. Кольори кабелю: чорний, білий, прозорий.

Кріплення світильників серії CIRCUM

Підвісне кріплення. Світильник кріпиться до стелі за допомогою трьох тросів. У стандартній комплектації їх довжина складає 1,5, 3 і 5 метрів, але за бажанням покупця може мінятися. Безпосередньо для кріплення троса до стелі застосовується спеціальна накладна або врізна металева розетка.
Накладний монтаж. При невисоких стелях передбачений пристельовий монтаж світильника за допомогою Г-подібних металевих пластин (кронштейнів). Фіксація світильника до стелі здійснюється за допомогою саморізів.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник оснащений світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія. Усі 5 років CIRCUM без втрати світлового потоку забезпечує рівне, комфортне для очей освітлення.
Опціонально світильник комплектується модулем димірування і різними системами управління : DALI, DMX. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії CIRCUM

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого(3000 К) до нейтрального білого(4000К) і наближеного до денного освітлення(5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність світильника. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.