MULTI-N - Універсальні лінійні світильники

Світильник серії MULTI-N - це легкий, надійний, стильний та захищений освітлювальний прилад для приміщень з агресивними факторами виробництва (вібрація, високі або низькі температури, запиленість, висока вологість та ін.) та висотою стель до 4м.
Він призначений для освітлення у різних виробничих та складських приміщеннях: цехах, на будівельних майданчиках, у гаражах та ангарах, на складах, на парковках, у приміщеннях господарського та технічного призначення, на фермах та агротехнічних комплексах тощо.
Світильник MULTI-N створює відчуття чистоти та комфорту в приміщенні, а також відрізняється високим рівнем енергоефективності, захищеності та працездатності.
MULTI-N - Універсальні лінійні світильники
Підбір параметрів

Светильники (6 товари)

Ціна

990 грн - 8175 грн

Індекс кольоропередачі

Керування

Тип захисту

Колір корпусу

MULTI-N - Універсальні лінійні світильники

Має всі необхідні характеристики, що властиві якісному промисловому світильнику: стійкий до впливу довкілля і змін погоди

Вигідна пропозиція для виробничого сектора і сільськогосподарських об'єктів, які мають потребу в освітленні великої території при обмежених можливостях.

Сфера застосування світильників серії Multi-N

Використовується у технічних приміщеннях: цехах, складах, на виробничих ділянках, оснащених індивідуальними робочими місцями. Multi-N відмінно показав себе в освітленні відкритих територій: складів під навісом, автопаркінгів. Набирає популярність в освітленні сільгоспприміщень для утримання тварин.

Особливості світильника серії Multi-N

Економічний світильник, що відповідає усім вимогам, які пред'являються промисловому освітлювальному приладу. Досить потужний, щоб давати яскраве рівне світло в приміщеннях великої площі із стелями до 4 м. П-подібний розсіювач Multi-N дозволяє націлювати потік світла по трьох напрямах: вгору-вниз, вліво і вправо від корпусу. У стандартних варіантах довжина корпусу–328, 618, 1200 і 1500 мм.
Рівень пило- і вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам. Прилад непроникний для пилу і повністю захищений від струменів води.

Матеріал корпусу світильників серії Multi-N

Матеріал корпусу – міцний пластик (білого кольору). З пластика виконані і торцеві заглушки. Розсіювач зроблений з оптичного полікарбонату підвищеної прозорості, не темніючого від часу і впливу навколишнього середовища. Колір кабелю по вибору замовника – білий або чорний.

Кріплення світильників серії Multi-N

Конструкція світильника передбачає наявність металевих скоб, які можуть ковзати уздовж корпусу Multi-N. Для підвісного монтажу до них за допомогою люверсів кріпиться трос або металеві шпильки. Можливий також пристельовий монтаж – в цьому випадку світильники через скоби прилаштовуються до стельових панелей за допомогою метизів. Опційно монтажний набір комплектується тросом 1,5, 3 або 5 метрів завдовжки.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник оснащений світлодіодами відомого американського бренду CREE, які 50 тисяч годин, забезпечують рівне яскраве світло без втрати світлового потоку. Стандартний індекс перенесення кольорів CRI>80 можна підвищити за замовленням клієнта. Для цього використовуються світлодіоди Hongli або Samsung з індексом перенесення кольорів 90 і 95 одиниць. Також за запитом Multi-N оснащується модулем димірування DALI.

Світлотехнічні параметри світильників серії Multi-N

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від теплого жовтого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) і відповідного денному освітленню(5000 К).