OCTAGON - Восьмикутні світильники

Потужний світлодіодний світильник восьмигранної форми серії OCTAGON стане унікальним доповненням у сучасному інтер'єрі.
Восьмикутний світильник OCTAGON створить в інтер'єрі сміливу, креативну та відкриту інноваціям атмосферу. Стильний зовнішній вигляд, м'яке світло та графічний світловий контур зроблять світильник OCTAGON повноцінним дизайнерським акцентом будь-якого приміщення.
Він призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
OCTAGON - Восьмикутні світильники
OCTAGON - Восьмикутні світильники

У цій категорії ще немає товарів, але вони незабаром з'являться.

Восьмикутний ОСТAGON – для тих, хто віддає перевагу виклику над сірістю і одноманітністю!

Екстравагантний світильник вразить людей з добрим смаком і високими стандартами.
ОСТAGON - це вибір дизайнерів і світлотехніків, чиє завдання – нешаблонний інтер'єр і висока якість освітлення.

Сфера застосування світильників серії ОСТAGON

З успіхом використовується в офісах open space, готельних холах, конференц-залах, магазинах, кафе, ресторанах.

Особливість світильника серії ОСТAGON

Восьмикутний ОСТAGON – складна конструкція, яка збирається з секцій лінійних світильників. У базовій версії довжини сторін складають 515 мм, 715 мм, 920 мм або 1055 мм, але можуть бути збільшені або укорочені за бажанням замовника.

Матеріал корпусу світильників серії ОСТAGON

Матеріал корпусу – алюміній. Базові моделі пофарбовані у матовий чорний і білий або зберігають природний відтінок анодованого металу. Поверхня корпусу в стандартній модифікації – текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Кольори кабелю: чорний, білий, прозорий.

Кріплення світильників серії ОСТAGON

В стандартній комплектації світильник кріпиться на підвіс 1,5м, 3 або 5 м завдовжки (довжина троса може змінюватися залежно від потреби клієнта). Також можливий монтаж світильника безпосередньо до стелі: для цього передбачено додаткове кріплення на кутовий кронштейн. Підключення здійснюється за допомогою накладної або врізної розетки, безрозетковим способом. Розсіювач виконаний з міцного оптичного полікарбонату, який відмінно пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на ОСТAGON. Усі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опційно світильник комплектується модулем димірування і системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії ОСТAGON

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) і відповідного денному освітленню(5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність ОСТAGON. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.