SOTA - Шестикутний світильник

Світлодіодний світильник серії SOTA у вигляді бджолиних стільників виступить оригінальним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Світильник і сам може використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент за рахунок свого стильного зовнішнього вигляду.
Рівномірне м'яке світло та яскраві контури світильника вигідно підкреслять креативний стиль інтер'єру та створять ексклюзивну атмосферу.
Він призначений для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Безперебійну роботу світильника на протязі всього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від виробника Hongli, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
SOTA - Шестикутний світильник

Панельний світильник SOTA – стильний та яскравий!

Є безумовною окрасою будь-якого простору, особливо ефективно він виглядає в інтер'єрі офісного приміщення.

Область застосування світильників серії SOTA 

робочі місця в офісних приміщеннях та домашніх кабінетах, готельні номери та приватні інтер'єри; зали у кафе, барах, ресторанах; модні магазини, перукарні та косметичні салони.

Особливості світильника серії SOTA

Світильник SOTA випускається у трьох розмірах: S, M, L. Діаметр моделей малого розміру (S) – 600 мм, середнього (M) – 800 мм, великого (L) – 1000 мм. 

Матеріали корпусу світильників серії SOTA

Корпус виготовляється із алюмінієвого профілю, а верхня площина із сталевого листа. За замовчуванням моделі пофарбовані в чорний або білий колір, використовуючи текстурну або матову фарбу. Замовник може вибрати будь-який колір із каталогу RAL та додати глянцевий блиск. Фронтальна площина світильника (розсіювач) виконана з оптичного полікарбонату, що не мутніє та не жовтіє в процесі експлуатації.
Кольори кабелю: чорний, прозорий, білий.

Кріплення світильників серії SOTA

Підвісне кріплення. Світильник кріпиться до стелі за допомогою тросів. У стандартній комплектації їхня довжина становить 1,5, 3 і 5 метрів, але за бажанням покупця може змінюватися. Безпосередньо для кріплення троса до стелі використовується спеціальна накладна або врізна металева розетка.
Накладний монтаж. При невисоких стелях передбачений монтаж світильника за допомогою Г-подібних металевих пластин (кронштейнів). Фіксація світильника до стелі здійснюється за допомогою шурупів.

Світлодіоди від виробника Hongli

Світильник оснащений світлодіодами бренду Hongli, бездоганна якість – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на SOTA. Всі 5 років світильник без втрати світлового потоку забезпечує рівне, комфортне для очей світло.
Опціонально світильник комплектується модулем димування та різними системами керування: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, а й продовжити термін служби світлодіодів..

Світлотехнічні параметри світильників серії SOTA

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денного освітлення (5000 К). Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, на запит клієнта.