TRIANGLE - Трикутні світильники

Трикутний LED світильник TRIANGLE – яскраве доповнення до будь-якого сучасного інтер'єру. Світильник і сам може використовуватися як дизайнерський акцент завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду. Цікава форма світильника у поєднанні з високою потужністю дозволяє застосувати його для великих приміщень із високими стелями, таких як торгові центри, офіси, супермаркети.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника ANGLE виготовлений із анодованого алюмінію.
TRIANGLE - Трикутні світильники
TRIANGLE - Трикутні світильники

У цій категорії ще немає товарів, але вони незабаром з'являться.

Ефектна строга геометрія дозволяє використовувати Triangle як для загального освітлення, так і для декоративного підсвічування

Додаткова перевага – можливість доопрацювання функціоналу світильника за задумом клієнта.

Область застосування світильників серії Triangle

Офісні простори, медичні кабінети, об'єкти HoReCa, коридори та холи ТРЦ, магазини модного одягу.

Особливість світильників серії Triangle

Triangle – світильник у вигляді трикутника, сторони (секції) якого з'єднуються під кутом 60 градусів. Стандартна довжина секції – 600, 1000, 1200 чи 1500 мм, але наші технічні можливості дозволяють змінити довжину трикутника за бажанням замовника.

Матеріали корпусу світильників серії Triangle

Матеріал корпусу – алюміній. Базові моделі пофарбовані в чорний та білий кольори. Поверхня корпусу – текстурна чи матова. Замовник може вибрати будь-який колір із каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Колірні варіанти кабелю: чорний, прозорий, білий.
Розсіювач виконаний з міцного оптичного полікарбонату, який добре пропускає світло, не жовтіє і не каламутніє з часом.

Кріплення світильників серії Triangle

Підвісне кріплення. Світильник кріпиться до стелі за допомогою трьох тросів. У стандартній комплектації довжина троса становить 1,5, 3 чи 5 метрів. Безпосередньо для кріплення троса до стелі застосовується спеціальна накладна або врізна металева розетка. Також можливий варіант кріплення без неї.
Накладний монтаж. При невисоких стелях передбачений монтаж монтажу світильника за допомогою Г-подібних металевих пластин (кронштейнів).

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на Triangle. Всі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опціонально світильник комплектується модулем димування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й подовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії Triangle

Варіанти колірної температури – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000 К) та відповідного денного освітлення (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність Triangle. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, на запит клієнта.