Освітлення за призначенням

У власному виробництві освітлювального обладнання компанія SVL приділяє велику увагу не тільки якості матеріалів, але й стежить за тим, щоб світильники ідеально відповідали своєму призначенню. Під час проектування та виробництва наших світильників враховуються всі деталі: дизайн, захищеність, потужність, енергоефективність тощо. І в залежності від призначення світильника ми підбираємо для нього саме ті характеристики, які зроблять освітлення ефективним та закривають усі потреби наших клієнтів.
 • Офісне освітлення

  SVL представляє лінійку продуктів для офісного освітлення, які повністю відповідають сучасним вимогам. Це функціональні енергозберігаючі світильники, спроектовані спеціально для освітлення робочих зон у приміщеннях, де є велика кількість співробітників.
  Якісне і продумане освітлення - це важливий атрибут інтер'єру будь-якої компанії, оскільки зовнішній вигляд офісу грає ключову роль в першому враженні і подальшому відношенні клієнтів до фірми. Важливо також відмітити, що рівномірне і якісне світло благотворно впливає на продуктивність роботи персоналу.
  Сучасні LED технології і якісне виконання дозволяють застосувати в офісі енергоефективні, але в той же час стильні світлодіодні світильники, які дозволять створити неповторний стиль Вашої компанії.
 • Архітектурне та фасадне освітлення

  Фасадне і архітектурне освітлення створює абсолютно новий вигляд будівлі, освіжає і прикрашає його. Таке підсвічування привертає увагу до архітектурного образу, робить його впізнаваним, що сьогодні особливо важливо для комерційних і історико-культурних об'єктів. Навіть звичайна будівля набуває святкового, живого і доглянутого вигляду завдяки правильному підсвічуванню.

 • Освітлення для торгових центрів

  Освітлення для торгового центру - це комплексне світлове рішення високої складності. Головною метою проектування освітлення торгового центру є необхідність створити привабливе, комфортне, але в той же час яскраве освітлення, яке не лише освітить простір великої площі, але і зонує його завдяки застосуванню світильників різної яскравості і потужності. Велика увага тут приділяється індексу передачі кольорів, оскільки відвідувачі повинні побачити правильно відображені кольори, щоб побачивши покупку при денному світлі не розчаруватись, виявивши абсолютно інший колір. Також слід врахувати колірну температуру світла, правильний підбір якої зробить перебування відвідувачів в ТЦ комфортним і приємним.

  Головними критеріями вибору освітлювального обладнання для торгових центрів є: енергоефективність, надійність і високий рівень експлуатаційних характеристик.

 • Освітлення для магазинів та retail-мереж

  Освітлення в ритейлі не тільки допомагає вигідно представити асортимент товарів, а й стимулює відвідувачів до активних покупок або фіксує їхню увагу на конкретному продукті.

  Тут діють певні закони та правила, які необхідно врахувати, оскільки підсвітка кулінарії значно відрізняється від освітлення бутіка модного одягу, а лампи в ювелірному магазині не підійдуть для будівельного гіпермаркету.

 • Освітлення для промислових приміщень та складів

  Головна мета світильника на виробництві або на складі - це економічна, безперебійна і ефективна робота. Для складів і промислових приміщень рекомендується вибирати зносостійкі світильники високої потужності з підвищеним рівнем захищеності. Це пов'язано з тим, що на виробництвах і складах є присутнім підвищений ризик механічних і хімічних ушкоджень.

 • Освітлення готелів, ресторанів та кафе

  Декоративне освітлення покликане доповнювати інтер'єр, збагачуючи його світловими елементами, робити приміщення об'ємніше і цікавіше. Часто декоративне освітлення виконує функцію додаткового або акцентного освітлення, оскільки застосовується для освітлення окремих об'єктів або зон. Проте воно може виступати і в ролі основного освітлення, виконуючи при цьому функцію повноцінного дизайнерського елементу.

 • Вуличне освітлення

  Основне завдання вуличного освітлення - це якісно освітити певну ділянку вулиці в темний час доби. При цьому особливу увагу слід приділити якості самого освітлювального приладу, оскільки для його заміни і обслуговування потрібне застосування спец. техніки, що часто буває витратно. Також важливий параметр - це енергоефективність, оскільки це освітлювальне обладнання завжди має високу потужність. Слід пам'ятати, що освітлювальний прилад повинен мати підвищений рівень пило- і вологозахисту, а також бути дозволений до застосування при високих і низьких температурах.

  Яскраве, рівномірне світло світлодіодів у поєднанні з відмінною якістю і захищеністю обладнання дозволяють отримати довговічне і ефективне вуличне освітлення.

 • Освітлення для паркінгів

  Освітлення паркінгу - це передусім питання безпеки. Якісне і рівномірне освітлення на паркінгу потрібне для того, щоб забезпечити безпеку пішоходів, уникнути зіткнень і аварій, а також для того, щоб забезпечити хорошу видимість не лише для водіїв, але і для камер спостереження.

Штучне освітлення можна розділити на дві великі групи

 • інтер'єрне освітлення - використовується всередині приміщень;
 • екстер'єрне освітлення - слугує для освітлення поза приміщеннями і будівлями.

Ми проектуємо, конструюємо і та випускаємо світильники, призначені для роботи в приміщеннях та на вулиці.

Деякі види освітлення несуть суто декоративну функцію, деякі - практичну, але сьогодні все частіше освітлювальні прилади об'єднують в собі і красу, і практичність.

Для того, щоб зробити правильний вибір світильника, необхідно врахувати наступні чинники:

 • місце, де застосовуватиметься світильник;
 • кліматичні і температурні умови експлуатації;
 • об'єкти, які освітлюватимуться;
 • призначення і тип освітлення: промислове, комерційне, декоративне, додаткове і т.д.

Правильно підібране освітлювальне обладнання допоможе:

 • підвищити ефективність роботи персоналу за рахунок правильно підібраних режимів освітлення;
 • підвищити рівень продажів завдяки привабливій подачі товару;
 • збільшити лояльність клієнтів за рахунок вигідного підсвічування реклами і комфортного освітлення офісу;
 • ефективно використати електричну енергію і економити ресурси за рахунок використання LED технологій і підбору режимів освітлення;
 • вигідно доповнити світлом дизайнерські рішення.