Освітлення для паркінгів

Освітлення для паркінгів

Якісне освітлення парковки необхідно для підтримання заходів безпеки в зоні, де постійно відбувається переміщення автомобілів та людей.

Світло тут має бути рівним і яскравим, але не засліплюючим. Світильникам необхідно мати досить високий ступінь захисту від пилу та вологи (особливо для відкритої парковки), можливість легко встановлюватися та, при необхідності, демонтуватися. Для більш раціонального та ефективного використання паркінгові світильники можуть комплектуватися програмованими модулями керування.

  • Наш абсолютний бестселер.
    Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення.
  • Світильник Wave - творчий світильник, форма якого ніколи не повторюється!
    Вигнута лінія Wave складена з елементів лінійних та напівкільцевих світильників, а їх співвідношення та «кінцева формула» народжується в уяві дизайнера, який підбирає світло для інтер'єру.

Паркувальні світильники від SVL

Освітлення паркінгу - це передусім питання безпеки. Якісне і рівномірне освітлення на паркінгу потрібне для того, щоб забезпечити безпеку пішоходів, уникнути зіткнень і аварій, а також для того, щоб забезпечити хорошу видимість не лише для водіїв, але і для камер спостереження.

Паркувальні світильники, які виробляє SVL, відповідають нормам, встановленим для даної сфери, забезпечують відмінну видимість пішоходам і автомобілістам та гарантують низьке енергоспоживання власникам автопаркінгів і стоянок.