LINEA - Лінійні підвісні світильники

Світильники LINEA – це стельові лінійні LED світильники. Вони призначені для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (квартирах, готелях, офісах). Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення, функціоналу та технічних характеристик роблять Linea універсальним.

Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів. Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію. 

LINEA - Лінійні підвісні світильники
Підбір параметрів

Светильники (6 товари)

Ціна

2490 грн - 7350 грн

Індекс кольоропередачі

Тип захисту

LINEA - Лінійні підвісні світильники

Лінійний світильник Linea

Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Наш абсолютний бестселер.

Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення, функціоналу та технічних характеристик роблять Linea універсальним.

Область застосування світильників серії Linea

Приміщення всіх типів: офіси, магазини, холи ТРЦ, кінотеатри, школи та дитячі садки, кафе, концертні та спортивні зали і т.д.

Особливість світильника Linea

Світильник Linea має нейтральне дизайнерське оформлення, може бути задіяний у створенні складних світлових конструкцій (довжина корпусу: 600, 1000, 1200, 1500, 2000, 3000 мм), має відмінні характеристики навіть у стандартному варіанті виконання.

Матеріал корпуса – алюміній. Стандартні моделі пофарбовані в чорний матовий, білий або зберігають сріблястий відтінок анодованого металу. Замовник може вибрати будь-який колір із каталогу RAL і додати глянсовий блиск.

Колірні варіанти кабелю: чорний, прозорий, білий.

Кріплення світильника Linea

У базовій версії кріпиться на трос довжиною 1,5, 3 або 5 м (можна замовити трос будь-якої довжини). Можливий монтаж стель (для цього світильник додатково комплектується металевим кронштейном). Спеціальні отвори в корпусі Linea дозволяють закріпити світильник на підвісній стелі.

Для кріплення до стелі в комплектацію може бути увімкнена монтажна врізна або накладна розетка.

Розсіювач виконаний із міцного оптичного полікарбонату, який чудово пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом.

Світлодіоди американського бренду CREE

Оригінальні світлодіоди американського бренду CREE забезпечують 50 0000 годин служби та мають 5-річну гарантію роботи без втрат світлового потоку при CRI>80. Клієнт може вибрати як альтернативу світлодіоди з більш високим індексом кольору: Hongli CRI>90 або Samsung CRI>95. Це необхідно, якщо ваші завдання входить максимально точну відповідність кольору при природному освітленні, наприклад, для ювелірного або музейного підсвічування.

Опціонально світильник комплектується модулем димування та різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, але й продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денного освітлення (5000 К).

Стандартний світловий потік і потужність світильника (6 варіантах) вказані в таблиці. Всі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.