S-LINE - Лінійні фасадні світильники

Зовнішній вигляд будівлі - це частина образу організації, багато в чому - її самовідношення. Тому сьогодні так важливо підтримувати імідж у всьому, у тому числі й на екстер'єрі. Навіть найпростіший фасад стає святковим, живим та доглянутим завдяки правильному підсвічуванню. За допомогою світлового акцентування можна вигідно уявити шляхетність архітектури, промальовувати контури будівлі, виділити архітектурні особливості.
Фасадний лінійний LED світильник серії S-LINE допоможе надати будівлі ефектного і виразного вигляду.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від надійних світових брендів, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
S-LINE - Лінійні фасадні світильники
Підбір параметрів

Светильники (8 товари)

Ціна

2250 грн - 8535 грн

Індекс кольоропередачі

Тип захисту

S-LINE - Лінійні фасадні світильники

Респектабельний S-LINE – король архітектурного підсвічування

Він виходить на сцену, коли необхідно не просто розставити світлові акценти, але і підібрати для цього естетичні освітлювальні прилади. Імпозантний і функціональний світильник допоможе виділити будівлю або архітектурну споруду, показати його в максимально вигідному світлі.

Сфера застосування світильників серії S-LINE

S-LINE використовується в підсвічуванні адміністративних будівель, пам'ятників архітектури, сучасних офісних центрів, концертних залів і музеїв, університетів і так далі.

Особливості світильників серії S-LINE

Енергоефективний, міцний, естетично привабливий, стійкий до агресивного впливу навколишнього середовища. Експлуатується в умовах вулиці. Довжина корпусу – 200, 350, 500, 650,800, 950, 1100, 1250 мм. Рівень пило- і вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам. Прилад непроникний для пилу і повністю захищений від струменів води.

Матеріали корпусу світильників серії S-LINE

Світильник виконаний з анодованого алюмінієвого п-подібного профілю(замовник може вибрати будь-який інший колір корпусу), з боків розташовуються пластикові заглушки з металевими накладками. Колір кабелю – чорний, можлива його заміна на білий.
Розсіювач виготовлений з кварцового скла, міцного, стійкого до температурних коливань, підвищеної вологості і запилювання. Матеріал має відмінні оптичні характеристики, має високу світлопропускну здатність.

Кріплення світильників серії S-LINE

Для кріплення на фасад або стіни будівель S-LINE комплектується двома поворотними кронштейнами.

Світлодіоди американського бренду CREE і Prolight

S-LINE оснащений світлодіодами відомих брендів CREE і Prolight, які забезпечують рівне яскраве світло без втрати світлового потоку 50 тисяч годин, тобто 5 років (офіційна гарантія на світильник). За замовленням клієнта індекс перенесення кольорів CRI>80 може бути збільшений до 90 або 95 одиниць.
У базовій комплектації передбачені два варіанти світильника: з модулем димірування (DMX) або без нього. Управління світловим потоком дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії S-LINE

Для S-LINE доступний широкий діапазон колірних температур: від теплого жовтого (3000 К) до нейтрального білого(4000 К) і наближеного до денного освітлення (5000 К). Опційно можна вибрати інтенсивніший денний(6500 K). Також передбачені такі варіанти, як RED, GREEN, BLUE. RGB . За замовленням клієнта підбираються відтінки: AMBER, MAGENTA, YELLOW.