Циліндричні світильники

Циліндричні світильники

Циліндричні світильники представлені світильниками торгівельного, офісного та ресторанно-готельного призначення. Призначені для створення якісного акцентного освітлення у приміщеннях (торгових центрах, магазинах, офісах, квартирах, ресторанах, готелях).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильників забезпечують якісні світлодіодні матриці від таких брендів як CREE, TRIDONIC, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів та джерел живлення.
 • Циліндричний світильник CYLI-A - сучасний, технологічний та функціональний підвісний світильник.
  LED світильник CYLI використовується для акцентного освітлення офісних приміщень, магазинів і ТРЦ; холів театрів і кінотеатрів, конференц-залів; ресторанів, кафе, медичних центрів.
  Має вузьконаправлений потік освітленості, що дозволяє розставляти світлові акценти там, де необхідно.
 • Трековий світильник TRACK-A - сучасний, технологічний та функціональний світильник на трекову шину.
  LED світильник TRACK-A використовується для акцентного освітлення торгових рядів та полів у магазинах, ресторанах, кафе та інше. Світильник збирається з якісних компонентів: литий алюмінієвий корпус, ефективні COB матриці та якісні рефлектори, блоки живлення KGP (Німеччина) або Tridonic (Австрія).
  Має вузьконаправлений потік світла (кут від 24° до 60°), що дозволяє дуже точно підсвічувати потрібні зони.

Циліндричні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам акцентної підсвітки в торгівельних, офісних та готельних приміщень. Це функціональні світильники, які спроектовані спеціально для акцентного освітлення торгових стелажів або деталей інтер’єру.

Правильно підібране освітлення робить більш привабливим для відвідувачів комерційне приміщення, що збільшує кількість відвідувань рітейлу та сприяє продажам.