W-LINE - лінійний

W-LINE - фасадний світильник типу wallwasher, створений для суцільного заливання стін світлом, що підкреслює текстуру поверхонь та створює контурне освітлення з динамічними градієнтними композиціями. Цей світильник має два типи оптики: вузькоспрямовану симетричну оптику та еліптичні лінзи, які формують освітлювані зони овальної форми.

Монтаж W-LINE здійснюється за допомогою комплектних монтажних кронштейнів, що дозволяють регулювати напрямок світлового потоку для досягнення оптимального освітлення. Завдяки цьому світильник можна легко адаптувати до різних умов та вимог освітлення, забезпечуючи рівномірне та ефективне освітлення будь-якої фасадної поверхні.

W-LINE - лінійний
W-LINE - лінійний

W-LINE - ідеальний вибір для архітектурної заливки світлом

Це надійний і естетичний фасадний світильник, що ідеально підходить для суцільного заливання стін світлом, висвітлення текстури поверхонь та створення контурного освітлення з динамічними, градієнтними композиціями. W-LINE - це не лише світильник, але і вираз архітектурної естетики, який надасть вашій будівлі або споруді неповторний характер.

Сфера застосування світильників серії W-LINE

W-Line дозволяє створювати унікальні освітлювальні сценарії, підкреслюючи кожну деталь архітектурного проекту.Такий світильник ідеально підходить для освітлення фасадів музеїв та концертних залів, пам'яток архітектури та інших об'єктів, для надання їм особливого характеру.

Особливості світильників серії W-LINE

Вузькоспрямована симетрична оптика та еліптичні лінзи для створення освітлюваних зон овальної форми в поєднанні з мінімалістичним дизайном. Експлуатується в умовах вулиці. Довжина корпусу – 300, 600, 900, 1200 мм. Рівень пило- і вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам. Прилад непроникний для пилу і повністю захищений від струменів води.

Матеріали корпусу світильників серії W-LINE

Світильник виконаний з анодованого алюмінієвого профілю(можна вибрати будь-який інший колір корпусу з палітри RAL), з боків розташовуються металеві заглушки. Колір кабелю – чорний.
Розсіювач виготовлений з акрилу, міцного, стійкого до температурних коливань, підвищеної вологості і запилювання. Матеріал має відмінні оптичні характеристики, має високу світлопропускну здатність.

Кріплення світильників серії W-LINE

Здійснюється за допомогою монтажних кронштейнів, які дозволяють регулювати напрямок світлового потоку, забезпечуючи максимальну пристосованість при налаштуванні освітлення.

Світлодіоди американського бренду CREE і Prolight

W-LINE оснащений світлодіодами відомих брендів CREE і Prolight, які забезпечують рівне яскраве світло без втрати світлового потоку 50 тисяч годин, тобто 5 років (офіційна гарантія на світильник). За замовленням клієнта індекс перенесення кольорів CRI>80 може бути збільшений до 90 або 95 одиниць.
У базовій комплектації передбачені два варіанти світильника: з модулем димірування (DMX) або без нього. Управління світловим потоком дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії W-LINE

Для W-LINE доступний широкий діапазон колірних температур: від теплого жовтого (3000 К) до нейтрального білого(4000 К) і наближеного до денного освітлення (5000 К). Опційно можна вибрати інтенсивніший денний(6500 K). Також передбачені такі варіанти, як RED, GREEN, BLUE. RGB . За замовленням клієнта підбираються відтінки: AMBER, MAGENTA, YELLOW.