QUAD - Прямокутні світильники

Підвісний світлодіодний світильник квадратної форми серії QUAD виконує роль елегантного доповнення до оригінального дизайну інтер'єру. Світильник і сам може виступити як дизайнерський акцент за рахунок свого стильного зовнішнього вигляду. Завдяки своїй формі світильник може освітити значну площу, що дозволяє застосувати його для великих приміщень з високими стелями, таких як торгові центри, офіси, великі магазини. Також з його допомогою можна підкреслити потрібні зони інтер'єру.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від надійних виробників, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
QUAD -  Прямокутні світильники
Підбір параметрів

Светильники (3 товари)

Ціна

12570 грн - 28905 грн

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Тип захисту

QUAD -  Прямокутні світильники

Чіткі лінії, аскетичний мінімалізм – як усе геніальне, QUAD простий, але в інтер'єрі здатний на багато що!

QUAD розроблений на основі лінійного світильника Linea, але на відміну від нього допомагає реалізувати складніші дизайнерські завдання.

Сфера застосування світильників серії QUAD

Об'єкти HoReCa, холи в ТРЦ і офісних центрах, музеях; конференц-зали, бутіки, медичні, перукарські, косметологічні салони і так далі.

Особливість світильників серії QUAD

QUAD – квадратний контур, призначений для загального освітлення простору. Корпус світильника збирається в квадрат з прямолінійних відрізків профілю 540 мм, 1015 мм, 1490 мм або 2035 мм завдовжки.

Матеріал корпусу світильників серії QUAD

Матеріал корпусу – алюміній. Базові моделі пофарбовані в матовий чорний і білий або зберігають природний відтінок анодованого металу. Поверхня корпусу в стандартній модифікації – текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянцевий блиск.
Кольори кабелю : чорний, білий, прозорий.

Кріплення світильників серії QUAD

В стандартній комплектації світильник кріпиться на підвіс 1,5м, 3 або 5 м завдовжки. За бажанням клієнта трос може бути укорочений або збільшений. Також можливий монтаж світильника безпосередньо до стелі (передбачено комплектацію спеціальними деталями: монтажною врізною або накладною розеткою).
Розсіювач виконаний з міцного оптичного полікарбонату, який відмінно пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник укомплектований світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років роботи без втрати світлового потоку, тобто 50 тисяч годин служби. Саме стільки складає офіційна гарантія на QUAD. Індекс перенесення кольорів CRI>80. Клієнт може вибрати в якості альтернативи світлодіоди з більш високим індексом перенесення кольорів: Hongli CRI>90 або Samsung CRI>95.
Це необхідно, якщо ваше завдання – максимально точна відповідність кольору при природному освітленні, наприклад, для ювелірної або музейної підсвітки.
Опційно світильник комплектується модулем димірування і різними системами управління: DALI, DMX. Це дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії QUAD

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого(4000К) і наближеного до денного освітлення (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати ці показники. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налаштовані індивідуально, за запитом клієнта.