Вуличне освітлення

Вуличне освітлення

Задача вуличного освітлення – забезпечити світлом населені пункти та дороги (автомобільні і пішохідні) у темний час доби. Щоб грамотно виконувати це завдання, світильники, призначені для вулиці, повинні мати ряд важливих характеристик: бути високонадійними, витримувати екстремальні температури, вплив пилу та вологи, тривалу експлуатацію без заміни.

Потужні світильники використовуються для підсвітки автомобільних шляхів, майданів, стадіонів та парків. Світильники з менш інтенсивним світлом підходять для освітлення дворів та прибудинкових територій, пішохідних зон.

  • Архітектурна підсвітка формує особливу атмосферу нічного міста: затишну і казкову. PROMLINE-F світильник, який створює цю магію!
    PROMLINE-F активно використовують в освітленні фасадів, акцентному підсвічуванні балконів, еркерів, арочних отворів і інших архітектурних елементів. З його допомогою можна вигідно підкреслити і переваги будівлі в цілому.
  • Респектабельний S-LINE – король архітектурного підсвічування. Він виходить на сцену, коли необхідно не просто розставити світлові акценти, але і підібрати для цього естетичні освітлювальні прилади. Імпозантний і функціональний світильник допоможе виділити будівлю або архітектурну споруду, показати його в максимально вигідному світлі.

Вуличні світильники від SVL

Світлодіодні вуличні світильники SVL розробляються та випускаються з урахуванням цих вимог. В якості додаткові опції наші світильники можуть бути забезпечені автоматичною системою управління: включатися в сутінках без допомоги диспетчера, регулювати яскравість з настанням темряви і т.д. Це не лише зручно, а й значною мірою заощаджує муніципальний бюджет.

Крім утилітарної вуличне освітлення може виконувати і естетичну функцію. Для цього залучаються декоративні світильники незвичайної форми або колірної температури, складні світлові інсталяції та світлодінамічні елементи.