Бізнес з нами

Будуйте та разширюйте бізнес з компанією SVL

Компанія SVL запрошує до співпраці бізнес-партнерів, а саме торгуючі та будівельні компанії, архітекторів, дизайнерів, проектувальників, зацікавлених у реалізації та застосуванні світлотехнічних компонентів та світлодіодних світильників.

Розвивайте свій бізнес та вирішуйте світлотехнічні завдання разом з нами!

Компанією SVL встановлено трирівневу систему знижок. Вона поширюється на весь асортимент товарів, що належать до елементів світлодіодного освітлення, та на світлодіодні світильники ТМ SVL.

Система передбачає:

  • дрібнооптову знижку,
  • оптову знижку,
  • дилерську знижку.

Розмір знижки визначається обсягом закупівель та встановленими умовами роботи з партнером.

Партнерські ціни можна отримати після реєстрації на сайті компанії. Після закінчення процесу реєстрації з вами зв'яжеться наш представник, який уточнить інформацію, необхідну для подальшої співпраці.

За кожним клієнтом, який отримав статус партнера, закріплюється відповідальний менеджер. Він буде відповідати за всі взаємодії сторін.

Реєстрація на нашому сайті забезпечить доступ до особистого кабінету. Це ефективний інструмент, який допомагає контролювати оформлення та виконання замовлення. У кабінеті закріплюються виписки документів, інформацію про доставку, відстежується статистика замовлень, подача рекламацій. Також особистий кабінет надає можливість користування додатковими функціями, що підвищують загальну ефективність роботи.

Вигоди від отримання статусу дилера SVL

Отримання статусу дилера SVL крім максимальних знижок надає інші додаткові переваги:

  • доступ до інформації про залишки товару на складі,
  • доступ до інформації про дату надходження та кількість очікуваного товару на складі,
  • можливість самостійного резервування товарів, що перебувають на складі, так і очікуваних до вступу,
  • можливість отримання виставкових зразків світильників та виставкових стендів зі світлодіодними елементами,
  • відстрочення оплати за поставлений товар,
  • технічну підтримку та консультації.

За участю партнера будь-якого статусу у тендерних процедурах розміри знижок та умови постачання обговорюються індивідуально. Щоб отримати спеціальні умови (захист у проекті), партнеру необхідно надати пакет документації, що подається на тендер, – як підтвердження.

Надіслати заявку