Аварійне освітлення

Аварійне освітлення

Наявність належного аварійного освітлення є вкрай важливим під час відключення електроенергії або при надзвичайних ситуаціях. Якісне виконання аварійних світильників від SVL, їх безперебійна та ефективна робота є запорукою безпеки Ваших працівників. Ці світильники призначені для освітлення об'єктів промисловості та будівництва, офісів, складів, виробничих комплексів, житлових будинків, щоб забезпечити комфортне перебування людей в екстренних ситуаціях.
Аварійні світильники зручні та практичні, мають достатній ступінь захисту від впливу навколишнього середовища. Аварійні світильники від SVL використовують живлення від внутрішньої батареї (акумулятора) та вмикаються, коли зникає живлення у мережі.
  • Світильник Multi-N має всі необхідні характеристики, що властиві якісному промисловому світильнику: стійкий до впливу довкілля і змін погоди.
    Вигідна пропозиція для виробничого сектора і сільськогосподарських об'єктів, які мають потребу в освітленні великої території при обмежених можливостях.

Аварійні світильники від SVL

Аварійне освітлення передусім забезпечує мінімальні умови для продовження роботи при раптових та тимчасових відключеннях освітлення в приміщеннях.

Аварійні світильники, які виробляє SVL, відповідають нормам, встановленим для даного типу світильників, що забезпечують видимість і надійність.