Лінійні світильники

Лінійні світильники

Лінійні світлодіодні світильники представлені кількома серіями світильників для офісного, виробничого та фасадного освітлення. Серії Linea та WOODLINE призначені для створення якісного рівномірного освітлення в сухих житлових та комерційних приміщеннях (квартирах, готелях, офісах). Серії PROMLINE, RAFTER та MULTI-N використовують для освітлення складських, виробничих, технічних, с/г приміщень, а також для вуличного освітлення. Фасадні світильники серії S-LINE та PROMLINE-F використовують для ефектного зовнішнього освітлення приміщень.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
 • Наш абсолютний бестселер.
  Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення.
 • Лінійний врізний Linea-CUT – розумне рішення, коли світильник потрібно вмонтувати врівень із підвісною стелею або декоративною поверхнею.
  Вбудовується в стелі будь-якого матеріалу, бере участь у світловому оформленні приміщень, орієнтованих на сучасний дизайн.
 • Бюджетний лінійний світильник з сім'ї Linea.
  Попри те, що Linea- Е – економічний варіант, він має усі переваги LED- світильників: довговічність, екологічність, високу енергозбережну здатність.
 • Linea-R – кращий вибір для тих, кому важливе якісне світло на робочому місці.
  Ергономічний світильник Linea-R – це оптимальне фокусування світлового потоку і комфортне для очей освітлення (моделі з рефлекторами), що дозволяє менше втомлюватися і більше концентруватися на виконанні професійних завдань.
 • Світильник Multi-N має всі необхідні характеристики, що властиві якісному промисловому світильнику: стійкий до впливу довкілля і змін погоди.
  Вигідна пропозиція для виробничого сектора і сільськогосподарських об'єктів, які мають потребу в освітленні великої території при обмежених можливостях.
 • PROMLINE - флагман серії промислових світильників.
  Надійний міцний PROMLINE готовий до експлуатації в середовищі з високим запиленням, вологістю, температурними коливаннями. Оснащений фокусуючою оптикою для створення інтенсивного променя із спрямованим світлом.
 • Архітектурна підсвітка формує особливу атмосферу нічного міста: затишну і казкову. PROMLINE-F світильник, який створює цю магію!
  PROMLINE-F активно використовують в освітленні фасадів, акцентному підсвічуванні балконів, еркерів, арочних отворів і інших архітектурних елементів. З його допомогою можна вигідно підкреслити і переваги будівлі в цілому.
 • Світильник RAFTER - це універсальний світильник для вирішення завдань освітлення виробничих та складських приміщень.
  Легкий та супернадійний корпус, що відводить тепло, винесений назовні блок живлення дозволяють світильнику довго функціонувати без вимкнення.
 • Лінійний LED світильник з асиметричною оптикою призначений для retail-приміщень: магазини, універмаги, супермаркети, приміщення з поличним зберіганям, тощо.
 • Респектабельний S-LINE – король архітектурного підсвічування. Він виходить на сцену, коли необхідно не просто розставити світлові акценти, але і підібрати для цього естетичні освітлювальні прилади. Імпозантний і функціональний світильник допоможе виділити будівлю або архітектурну споруду, показати його в максимально вигідному світлі.
 • Світильник WOODLINE - це сучасна та стильна модель світильника у дерев'яному корпусі!
  Простий та лаконічний дизайн світильника створять неповторну атмосферу затишку та комфорту у приміщенні.
 • W-LINE - це ідеальний фасадний світильник типу wallwasher для акцентного освітлення та заливання стін світлом. Створюйте контурне освітлення з динамічними, градієнтними композиціями.

Лінійні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам, що висуваються щодо офісного, виробничого та архітектурного освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, які спроектовані спеціально для освітлення робочих зон у приміщеннях з постійною присутністю співробітників. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення (офіс, склад, виробництво), яке відповідає нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Фасадні світильники широко використовуються для світлового акцентування комерційних та історико-культурних об'єктів. Привернуть увагу до архітектурного образу приміщення та зроблять його впізнаваним.

Завдяки нашим висококваліфікованим фахівцям створимо правильну організацію освітлення у Вашому приміщенні, що дозволить скоротити витрати компанії за рахунок економії електроенергії.