Квадратні та прямокутні  світильники

Квадратні та прямокутні світильники

Квадратні та прямокутні світлодіодні світильники є елегантним рішенням в оригінальному дизайні інтер'єру. Завдяки своїй формі світильник охоплює значну площу, і це дозволяє застосувати його для великих приміщень з високими стелями, таких як торгові центри, офіси, великі магазини. Також за його допомогою можна акцентно висвітлити необхідні зони інтер'єру.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильників забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
  • Сучасна стильна версія класичного світильника-”квадрату”.
    ARMLINE – модний і, що дуже важливо, легкий універсальний світильник, який вбудується в будь-який проект освітлення і прикрасить будь-яке громадське приміщення.
  • Чіткі лінії, аскетичний мінімалізм – як усе геніальне, QUAD простий, але в інтер'єрі здатний на багато що!
    QUAD розроблений на основі лінійного світильника Linea, але на відміну від нього допомагає реалізувати складніші дизайнерські завдання.
  • Світильник з сімейства QUAD. Елегантна варіація, особливість якої – закруглені кути в стилі модерн. Ідеально впишеться в складний інтер'єр. Стане прикрасою для мінімалістського простору.

Квадратні та прямокутні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, спроектовані спеціально для освітлення житлових та робочих зон у приміщеннях із постійною присутністю людей. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.