Хвилеподібні світильники

Хвилеподібні світильники

Хвилеподібні світлодіодні світильники можуть використовуватися як самостійні освітлювальні одиниці, так і в комбінації двох і більше з'єднаних в ряд світильників. Хвилеподібні світильники будуть стильним доповненням у сучасному дизайні інтер'єру.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
  • Світильник Wave - творчий світильник, форма якого ніколи не повторюється!
    Вигнута лінія Wave складена з елементів лінійних та напівкільцевих світильників, а їх співвідношення та «кінцева формула» народжується в уяві дизайнера, який підбирає світло для інтер'єру.

Хвилеподібні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, спроектовані спеціально для освітлення житлових та робочих зон у приміщеннях із постійною присутністю людей. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.