Зигзагоподібні світильники

Зигзагоподібні світильники

Зигзагоподібні світлодіодні світильники є нестандартним доповненням до сучасного дизайну інтер'єру. За рахунок свого стильного зовнішнього вигляду зигзагоподібні світильники можуть використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент. Світильники призначені для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах).
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
  • Секційний світильник ZIGZAG - это лаконічний, сучасний, технологічний та функціональний світильник.
    Він може зіграти роль модного акценту, а може залишитися "фоновим" елементом інтер'єру – залежно від завдань, які ставлять перед ним дизайнер і світлотехнік.

Зигзагоподібні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до офісного освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, спроектовані спеціально для освітлення житлових та робочих зон у приміщеннях із постійною присутністю людей. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.