PROMLINE-F - Лінійні фасадні світильники

Фасадний лінійний LED світильник серії PROMLINE-F допоможе надати будівлі ефектного і виразного вигляду. Навіть звичайнісінька будівля стає святковою, живою і доглянутою завдяки правильному підсвічуванню.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
PROMLINE-F - Лінійні фасадні світильники
Підбір параметрів

Светильники (3 товари)

PROMLINE-F - Лінійні фасадні світильники

Архітектурна підсвітка формує особливу атмосферу нічного міста: затишну і казкову. PROMLINE-F світильник, який створює цю магію!

PROMLINE-F активно використовують в освітленні фасадів, акцентному підсвічуванні балконів, еркерів, арочних отворів і інших архітектурних елементів. З його допомогою можна вигідно підкреслити і переваги будівлі в цілому.

Сфера застосування світильників серії PROMLINE-F

Світильники PROMLINE-F освітлюють фасади будівель мерії і офісних центрів, шкіл, поліклінік; з їх допомогою красиво і гармонійно підсвічують ТРЦ, кінотеатри, театри і музеї.

Особливості світильника серії PROMLINE-F

PROMLINE-F – світильник для архітектурного підсвічування. Економічний, надійний, призначений для експлуатації в екстремальних умовах вулиці. Стандартні габарити PROMLINE-F –100х105х130 мм, 200х 05 х 130 мм, 300х105х130 мм.
Рівень пило- і вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам. Прилад непроникний для пилу і повністю захищений від струменів води.

Матеріали корпусу світильників серії PROMLINE-F

Світильник виконаний з анодованого алюмінієвого п-подібного профілю (може бути пофарбований у будь-який колір за бажанням замовника), з боків розташовані заглушки з надійного пластику. Колір кабелю – чорний, можлива заміна на білий. Матеріал розсіювача – кварцове скло, міцне, стійке до температурних коливань і агресивних середовищ. Має високу світлопропускну здатність.

Кріплення світильників серії PROMLINE-F

Для монтажу на горизонтальні і вертикальні поверхні фасадів PROMLINE-F комплектується поворотною п-подібною скобою. Вона дозволяє надійно зафіксувати світильник.

Світлодіоди американського бренду CREE і Prolight

PROMLINE-F оснащений світлодіодами відомих брендів CREE і Prolight, які 50 тисяч годин забезпечують рівне яскраве світло без втрати світлового потоку. За замовленням клієнта стандартний індекс перенесення кольорів (CRI>80) може бути збільшений до 90 або 95 одиниць.
У базовій комплектації передбачені два варіанти світильника: з модулем димірування (DMX) або без нього. Управління світловим потоком дозволяє не лише використати різноманітні сценарії освітлення, але і продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії PROMLINE-F

Для PROMLINE-F доступний широкий діапазон колірних температур: від теплого жовтого(3000 К) до нейтрального білого(4000 К) і відповідного денному освітленню (5000 К). Опційно можна вибрати інтенсивніший денний (6500 K). Також передбачені такі варіанти, як RED, GREEN, BLUE і RGB. За замовленням клієнта можна підібрати складніші відтінки: AMBER, MAGENTA, YELLOW.