RING-IN - Кільцеві світильники

Світлодіодний світильник у формі кільця серії RING IN зі світінням усередину виступить гармонійним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру. Світильник і сам може використовуватися як повноцінний дизайнерський акцент за рахунок свого витонченого зовнішнього вигляду.
Витончені обриси світильника та м'яке світло створять відчуття затишку та тепла. Круглий світловий контур, створюваний світильником RING, дозволить якісно та м'яко висвітлити приміщення. Можливе використання світильника для створення складних композицій та люстр у вигляді «кільця в кільці».
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію.
RING-IN - Кільцеві світильники
Підбір параметрів

Светильники (5 товари)

Ціна

15000 грн - 26700 грн

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Тип захисту

RING-IN - Кільцеві світильники

Красень RING-IN – витончений світильник у вигляді кільця

Гармонійна форма і спрямований світловий потік роблять можливим використання світильника не лише для освітлення громадських приміщень, але і в затишних домашніх інтер'єрах. Ідеально доповнить обстановку, оформлену в стилі техно, лофт, хай-тек.

Сфера застосування світильників серії RING-IN

Готельні номери, зони прийому гостей в ресторанах і кафе; робочі місця в офісах і домашніх кабінетах; магазини роздрібної торгівлі.

Особливості світильників серії RING-IN

Світильник-коло сконструйований таким чином, щоб світловий потік був спрямований всередину периметру (внутрішня стінка RING-IN зроблена зі світлопровідного матеріалу). Результат – рівне концентроване світло над робочим місцем або об'єктом, який необхідно підсвітити. Діаметр кільця складає 600 мм, 800 мм, 1000 мм, 1200 мм або 1500 мм, а його висота в стандартному виконанні –40мм. Габарити світильника можна змінити залежно від бажань клієнта.

Матеріал корпусу світильників серії RING-IN

Світильник виконаний з п-подібного алюмінієвого профілю. Базові моделі пофарбовані в чорний/білий кольори. Поверхня корпусу – текстурна або матова. Замовник може вибрати будь-який колір з каталогу RAL і додати глянсовий блиск. Колірні варіанти кабелю: чорний, білий, прозорий.
Розсіювач, розташований по внутрішній частині кола, зроблений з міцного оптичного полікарбонату, який відмінно пропускає світло, не жовтіє і не мутніє з часом.

Кріплення світильників серії RING-IN

В стандартній модифікації монтується на трос 1,5, 3 або 5 м завдовжки (можна замовити трос будь-якої довжини). Для кріплення до стелі передбачена кругла стельова чаша або накладна і врізна розетки.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість яких – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на RIN-IN. Усі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло. Опційно світильник комплектується модулем димірування і різними системами управління: DALI,DMX. Це дозволяє не тільки використати різноманітні сценарії освітлення, але й продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри світильників серії RING-IN

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) і наближеного до денного освітлення (5000 К). Інтегрований перемикач дозволяє регулювати потужність RING -IN. Усі світлотехнічні характеристики можуть бути налагоджені індивідуально, за запитом клієнта.