L-подібні світильники

L-подібні світильники

L-подібні світлодіодні світильники є яскравим доповненням до інтер'єрного освітлення. Світильники можуть використовуватися як дизайнерський акцент завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду. Призначені для створення якісного рівномірного освітлення у сухих житлових та комерційних приміщеннях (квартирах, готелях, офісах). Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами.
  • Яскравий та оригінальний штрих в інтер’єрному освітленні.
    Має незалежний "характер", привертає увагу, але не прагне бути домінантою.

L-подібні світлодіодні світильники від SVL

SVL представляє лінійку продуктів, які повністю відповідають сучасним вимогам до офісного освітлення. Це функціональні енергозберігаючі світильники, які спроектовані спеціально для освітлення житлових та робочих зон у приміщеннях з постійною присутністю співробітників. За допомогою таких світильників легко обладнати приміщення у торгових центрах, магазинах, готелях, офісах, школах, квартирах з якісним рівномірним освітленням, яке відповідає всім нормам освітленості, встановленим для робочих місць.

Добре підібране освітлення стимулює ефективність співробітників, у той час як занадто тьмяне, надто яскраве або мерехтливе світло може викликати дискомфорт, проблеми зі здоров'ям: зниження зору, головний біль, стомлюваність.

Правильна організація освітлення скоротить витрати компанії не тільки за рахунок економії електроенергії, а й завдяки підвищенню працездатності кожного працівника.