RAFTER - Лінійні промислові світильники

Світильник серії RAFTER – це надійний та захищений освітлювальний прилад, який може використовуватись для освітлення складських, виробничих, технічних, сільськогосподарських приміщень, парковок. Він може застосовуватися у приміщеннях з високими стелями та агресивними факторами виробництва (вібрація, високі або низькі температури, запиленість, висока вологість, присутність хімічно агресивних речовин та ін.)
Світильники серії RAFTER відрізняються високим рівнем енергоефективності, захищеності та працездатності.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими світлодіодів.
Корпус світильника ANGLE виготовлений із анодованого алюмінію.
RAFTER - Лінійні промислові світильники
Підбір параметрів

Светильники (4 товари)

Ціна

5385 грн - 12030 грн

Потужність, Вт

Колір світіння

Індекс кольоропередачі

Керування

Тип захисту

Колір корпусу

Колір кабелю

RAFTER - Лінійні промислові світильники

Універсальний світильник для вирішення завдань освітлення виробничих та складських приміщень

Легкий та супернадійний корпус, що відводить тепло, винесений назовні блок живлення дозволяють світильнику довго функціонувати без вимкнення. Оптика, що фокусує, висока потужність, різні варіанти монтажу роблять RAFTER незамінним для промислових об'єктів.

Область застосування світильників серії RAFTER

Світильник використовується для освітлення відкритих та закритих складів, цехів та виробничих ділянок у приміщеннях з високими стелями. Також знаходить застосування у забезпеченні світлом спортивних майданчиків, автостоянок.

Особливості світильника серії RAFTER

Потужний та яскравий лінійний RAFTER справляється з освітленням промислових підприємств та чималих складів, великих за площею та висотою – до 10 м від підлоги до стелі. Конструктивні особливості та матеріали корпусу дають можливість світильнику RAFTER безперервно працювати в умовах виробництва та вулиці. Довжина світильника – 300, 600, 900 та 1200 мм.
Рівень пило- та вологозахисту: IP65. Це важливий параметр, який вказує на високу здатність світильника протистояти несприятливим умовам: прилад непроникний для пилу та повністю захищений від струменів води.

Матеріали корпусу світильників серії RAFTER

Матеріали корпусу – анодований алюміній. Торцеві заглушки-кріплення виконані із сталі. Розсіювач виготовлений із кварцового скла – термостійкого матеріалу, здатного витримувати високий тиск та серйозні температурні коливання. Кабель живлення – чорний. На замовлення корпус світильника може бути пофарбований у чорний або білий кольори, кабель – мати біле обплетення.

Кріплення світильників серії RAFTER

Світильник комплектується г-подібною торцевою скобою-заглушкою. Скоба дозволяє здійснити підвісний монтаж на троси або металеві шпильки і накладний монтаж на горизонтальну або вертикальну площину з механічною фіксацією.Також існує можливість монтажу RAFTER безпосередньо у стельові або стінові панелі.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник оснащений світлодіодами відомого американського бренду CREE, які 50 тисяч годин забезпечують рівне яскраве світло без втрати світлового потоку. На замовлення клієнта можна укомплектувати світильник світлодіодами Hongli або Samsung, індекс кольору яких становить від 90 до 95 одиниць. Також на запит RAFTER оснащується модулями управління 1-10V або ШІМ.

Світлотехнічні параметри світильників серії RAFTER

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від теплого жовтого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денному освітленню (5000 К).