Освітлення для торгових центрів

Освітлення для торгових центрів

Особливість організації світла для торгово-розважальних центрів полягає у тому, що зони ТРЦ вимагають різних підходів до освітлення.

Окрім магазинів та територій відпочинку, сконцентрованих на площі ТРЦ, тут достатньо приміщень та майданчиків загального користування. Це холи, туалети, коридори та сходи, паркінги, технічні та господарські кімнати, офіси – і всі вони освітлюються за строго встановленими нормами, які можуть значно відрізнятися одна від одної.

 • Яскравий та оригінальний штрих в інтер’єрному освітленні.
  Має незалежний "характер", привертає увагу, але не прагне бути домінантою.
 • Панельний світильник CIRCUM – життєрадісний і яскравий круг.
  Є безумовною прикрасою будь-якого простору, проте особливо ефективно "зіграє" в інтер'єрі офісного приміщення.
 • Циліндричний світильник CYLI-A - сучасний, технологічний та функціональний підвісний світильник.
  LED світильник CYLI використовується для акцентного освітлення офісних приміщень, магазинів і ТРЦ; холів театрів і кінотеатрів, конференц-залів; ресторанів, кафе, медичних центрів.
  Має вузьконаправлений потік освітленості, що дозволяє розставляти світлові акценти там, де необхідно.
 • Великий і, в той же час, легкий, повітряний світильник HEXAGON притягує погляди!
  Це рішення для тих, хто не боїться сміливих інтер'єрів зі значущими елементами і яскравими деталями.
 • Наш абсолютний бестселер.
  Базова модель, яка впишеться у закритий простір будь-якого призначення. Стриманий дизайн, можливість доопрацювання оформлення.
 • Лінійний врізний Linea-CUT – розумне рішення, коли світильник потрібно вмонтувати врівень із підвісною стелею або декоративною поверхнею.
  Вбудовується в стелі будь-якого матеріалу, бере участь у світловому оформленні приміщень, орієнтованих на сучасний дизайн.
 • Linea-R – кращий вибір для тих, кому важливе якісне світло на робочому місці.
  Ергономічний світильник Linea-R – це оптимальне фокусування світлового потоку і комфортне для очей освітлення (моделі з рефлекторами), що дозволяє менше втомлюватися і більше концентруватися на виконанні професійних завдань.
 • Восьмикутний ОСТAGON – для тих, хто віддає перевагу виклику над сірістю і одноманітністю!
  Екстравагантний світильник вразить людей з добрим смаком і високими стандартами. ОСТAGON - це вибір дизайнерів і світлотехніків, чиє завдання – нешаблонний інтер'єр і висока якість освітлення.
 • Чіткі лінії, аскетичний мінімалізм – як усе геніальне, QUAD простий, але в інтер'єрі здатний на багато що!
  QUAD розроблений на основі лінійного світильника Linea, але на відміну від нього допомагає реалізувати складніші дизайнерські завдання.
 • Світильник з сімейства QUAD. Елегантна варіація, особливість якої – закруглені кути в стилі модерн. Ідеально впишеться в складний інтер'єр. Стане прикрасою для мінімалістського простору.
 • Красень RING-IN – витончений світильник у вигляді кільця.
  Гармонійна форма і спрямований світловий потік роблять можливим використання світильника не лише для освітлення громадських приміщень, але і в затишних домашніх інтер'єрах. Ідеально доповнить обстановку, оформлену в стилі техно, лофт, хай-тек.
 • Світильник Triangle-R - це світильник, в дизайні якого закладена здатність гармонізувати атмосферу і згладжувати кути. Triangle-R додає м'якості, домашнього затишку будь-якому простору.
  Він ідеально впишеться в приміщення, мета яких – позбавитися стереотипної офісної одноманітності.
 • Ефектна строга геометрія дозволяє використовувати Triangle як для загального освітлення, так і для декоративного підсвічування. Додаткова перевага – можливість доопрацювання функціоналу світильника за задумом клієнта.
 • Світильник Wave - творчий світильник, форма якого ніколи не повторюється!
  Вигнута лінія Wave складена з елементів лінійних та напівкільцевих світильників, а їх співвідношення та «кінцева формула» народжується в уяві дизайнера, який підбирає світло для інтер'єру.
 • Секційний світильник ZIGZAG - это лаконічний, сучасний, технологічний та функціональний світильник.
  Він може зіграти роль модного акценту, а може залишитися "фоновим" елементом інтер'єру – залежно від завдань, які ставлять перед ним дизайнер і світлотехнік.

Освітлення для торгових центрів від SVL

Завдання власників ТРЦ – організувати правильне світло у загальних приміщеннях і на територіях, не порушуючи нормативних вимог, оскільки від цього залежить безпека великої кількості людей.

Світло має створювати відчуття комфорту, певний настрій та атмосферу, адже мета ТРЦ – зосередити та утримати на своїй території якнайбільше відвідувачів. Також актуальним питанням для ТРЦ залишається підсвітка фасадів, яка миттєво створює індивідуальний образ будівлі, запам'ятовується і додатково працює на залучення гостей.

Ще один нюанс у освітленні ТРЦ: для об'єкта значної площі величезну роль грає енергозбереження. Адміністрація ТРЦ зацікавлена ​​в організації економного споживання електроенергії, забезпечення тривалого життєвого циклу системи освітлення та зведення до мінімуму її сервісного обслуговування. Тому оптимальним рішенням для освітлення ТРЦ буде об'єднання світлових пристроїв у єдину систему, яка працює за наперед заданими сценаріями.