WOODLINE - Лінійний дерев'яний світильник

Підвісні світлодіодні світильники WOODLINE - сучасні лінійні стельові LED світильники в дерев'яному корпусі.
Вони призначені для створення якісного рівномірного освітлення у житлових та комерційних приміщеннях (торгових центрах, магазинах, готелях, ресторанах, офісах, школах, квартирах). Рівномірне м'яке світло та акуратні контури світильника серії WOODLINE роблять його універсальним доповненням будь-якого сучасного інтер'єру.
Світильник WOODLINE доступний у двох версіях: врізний та підвісний/накладний.
Високі показники енергоефективності та безперебійну роботу світильника протягом усього терміну служби забезпечують якісні світлодіоди від американського виробника CREE, а також підібрані нашими інженерами оптимальні режими роботи світлодіодів.
Корпус світильника виготовлений із анодованого алюмінію. Зовні корпус покритий декоративними дерев'яними панелями.
WOODLINE - Лінійний дерев'яний світильник
WOODLINE - Лінійний дерев'яний світильник

Сучасна стильна версія світильника у дерев'яному корпусі 

WOODLINE – стильний та легкий універсальний світильник, який вбудується у будь-який проект освітлення та прикрасить собою будь-яке комерційне приміщення.

Область застосування світильників серії WOODLINE

WOODLINE використовується для освітлення робочих місць в офісах, класних кімнатах, аудиторіях, конференц-залах, готелях.
Добре зарекомендував себе у освітленні магазинів одягу та косметики, залах кафе, ресторанів та салонів. Дизайн світильника дозволяє застосовувати його в приватних інтер'єрах для освітлення віталень, спалень, кабінетів, їдалень.

Особливості світильника серії WOODLINE

WOODLINE – лінійний світильник у дерев'яному корпусі. Популярні моделі мають типові розміри 600 мм, 1000мм та 1200мм.

Матеріали корпусу світильників серії WOODLINE

Лінійний прямокутний периметр виготовлений з алюмінію, покритий зовні дерев'яним корпусом, задня площина зі сталевого листа.
Кольори кабелю: чорний, прозорий, білий.
Фронтальна площина світильника (розсіювач світла) виконана з оптичного полікарбонату, що не мутніє і не жовтіє в процесі експлуатації.

Кріплення світильників серії WOODLINE

Кабель підключається за допомогою накладної або врізної розетки, або у безрозетковий спосіб. У стандартній комплектації світильник кріпиться на підвіс довжиною 1,5 м, 3 або 5 м (довжина троса може змінюватись в залежності від потреби клієнта). Також можливий монтаж світильника безпосередньо до стелі: для цього передбачено додаткове кріплення на кутовий кронштейн.

Світлодіоди американського бренду CREE

Світильник обладнаний світлодіодами американського бренду CREE, бездоганна якість – це 5 років безперебійної роботи. Саме стільки складає офіційна гарантія на Woodline. Усі 5 років, тобто 50 тисяч годин служби, світильник без втрати світлового потоку дає рівне, комфортне для очей світло.
Опціонально світильник комплектується модулем димування та різними системами керування: DALI, DMX. Це дозволяє не тільки використовувати різноманітні сценарії освітлення, а й продовжити термін служби світлодіодів.

Світлотехнічні параметри WOODLINE

Варіанти колірної температури у базовій комплектації – від натурального теплого (3000 К) до нейтрального білого (4000К) та відповідного денного освітлення (5000 К).